www.asu.pl :: Zobacz temat - Odwieczny problem czerwone kierunkowskazy...........
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odwieczny problem czerwone kierunkowskazy...........

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cezy
*
*


Dołączył: Mar 15, 2006
Posty: 56
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 5:48    Temat postu: Odwieczny problem czerwone kierunkowskazy........... Odpowiedz z cytatem

Witam,zaczne że prawie rok mam Chyslera Town&Country 2005 wersja kanadyjska,swiatła w nim to hoinka jakich mało przód zapala sie wraz z właczeniem silnika z tyłu wcale sie nie nie pala,przednie gasnie z tej strony gdy włacza sie kierunek.Ale nie o to mi chodzi,kolega sprowadził teraz podobne auto i w serwisie zakładajacym gaz zaproponowali mu montaż tylnich kierunkowskazów w miejsce swiateł cofania za 150 zł(bez cofania i przeciw mgielnego)
Taka cena za 2 żarówki i zamiane kabelków wydawała mi sie wysoka,ale jak sam zaczełem kombinowac z kabelkami to zabardzo mi nie wychodzi bo są dwie żarówki dwużarnikowe i w kierunku jest stop to z chwilą nacisniecia stopu i właczenia kierunku stopem bedzie kierunek pomaraczowy.Może ktos pomoże mi i innym w tym temacie... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...problemem nie sa czerwone kierunkowskazy, ...tylko policja. dzialaj w tym kierunku bardziej. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TYZ PROWDA!!!
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 9:32    Temat postu: stop Odpowiedz z cytatem

Odetnij stop przy czujniku pedalu hamulca i pociagnij osobnym przewodem na tyl auta. I po problemie.... Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kierunki z tyłu razem z lampami wstecznego. Dodatkowe gniazdo na żarówkę pomarańczową, otwór wywiercony w lampie obok żarówki wstecznego i po problemie.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jachu
*
*


Dołączył: Jul 15, 2007
Posty: 34
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WMA napisał:
Ja mam kierunki z tyłu razem z lampami wstecznego. Dodatkowe gniazdo na żarówkę pomarańczową, otwór wywiercony w lampie obok żarówki wstecznego i po problemie.


niezly plan. tez mnie to czeka Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group