www.asu.pl :: Zobacz temat - sprzedam pontiaca transsportera 2,3 1995
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sprzedam pontiaca transsportera 2,3 1995

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
tomas1
*
*


Dołączył: Jan 25, 2006
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 21:44    Temat postu: sprzedam pontiaca transsportera 2,3 1995 Odpowiedz z cytatem

Rocznik 95. Przebieg 190 tys. Dwa lata w kraju w jednych - moich rękach.
Samochód raczej dla miłośników amerykanów. Ten model słynie z preblemów z rozrządem-mojego egzmplarza one również nie ominęły.
W tej chwili samochód jest sprawny. Jest inst. gazowa, ale jeden fachman powiedział,że ten samochód nie lubi gazu. Od tego czasu jeżdżę na benzynie.

Troszke stuka w zawieszeniu i brak motylka klapy bagażnika(używany ok. 120zł z zamkiem).
Przez te dwa lata użytkowania wymieniany tylko rozrząd i coś przy skrzyni biegów (w porównaniu do niektórych wypowiedzi z tego forum i pontiac polska to nie wiele wymian).
Zamiast szyby bocznej drzwi przesuwanych jest pleksa-trzeba się przyglądać żeby dojrzeć że tam nie ma prawdziwej szyby.
Nic nie chcę taić. Chcę go sprzedać. Nie potrzebuję już tak dużego samochodu.
Wygoda jazdy takim samochodzem myślę że jest znana dla miłośników amerykanów.

Cena jaką bym chciał to 9500 (ew. mała negocjacja)

Gdyby ktoś miał silnik 3,1 lub miał możliwośc kupić taki silnik i wstawić do mojego z pewnością dłuugo jeszcze pojeździ.

Kontakt 696-007-488
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group