www.asu.pl :: Zobacz temat - programowanie pilota voyager-caravan po 2001r.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

programowanie pilota voyager-caravan po 2001r.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
grand_01
*
*


Dołączył: Apr 11, 2007
Posty: 15
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 20:43    Temat postu: programowanie pilota voyager-caravan po 2001r. Odpowiedz z cytatem

Witam
Zakupilem na amerykanskim ebayu dodatkowego pilota do mojego grand caravana,wraz z pilotem otrzymalem instrukcje jak go zaprogramowac ,oczywiscie w jez.angielskim,no i mam problem bo slabo u mnie ze znajomoscia tego jezyka,wiec moze ktos sie zlituje i przetlumaczy.
Wraz z instr.do caravana-voyagera sprzedawca przyslal inne instr.programowania pilotow do innych modeli chryslerow ,wiec jesli ktos potrzebuje chetnie umieszcze na forum.
A to instr do mojego auta:
1.Press LOCK button 5 times at 2 second intervals to resynchronize transmitter,attempt to function transmitter,if working as designed discontinue programming.
2.Turn ignition to run position,(allow ignition chimes to stop).
3.Using any orginal(working)transmitter,press the UNLOCK button for 4 to 10 seconds.
4.Within the specified 4 to 10 seconds,continue pressing the UNLOCK button and press the PANIC button for 1 second and release both buttons(AN/DN release either button first).
A chime will sound to indicate that the transmitter programming mode has been entered(allow 3 seconds for chime to sound).
5.Press LOCK and UNLOCK buttons simultaneously for 1 second and release(a short chime will sound AN/DN).
6.Press and release any button on the same transmitter and a chime will sound after successfully programming the transmitter(locks will cycle for AN/DN).
NOTE:(For DR only) A chime will sound on step#6 for the first transmitter programmed,but will sound upon programming the second transmitter.
7.Repeat steps 5 through 6 to program additional transmitters.
Turn ignition to OFF position.Transmitter programming mode will discontinue after 60 seconds(30 seconds for AN/DN and RS).(All transmitter programming must be completed within time specified).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 23:10    Temat postu: Re: programowanie pilota voyager-caravan po 2001r. Odpowiedz z cytatem

grand_01 napisał:

1.Press LOCK button 5 times at 2 second intervals to resynchronize transmitter,attempt to function transmitter,if working as designed discontinue programming.
2.Turn ignition to run position,(allow ignition chimes to stop).
3.Using any orginal(working)transmitter,press the UNLOCK button for 4 to 10 seconds.
4.Within the specified 4 to 10 seconds,continue pressing the UNLOCK button and press the PANIC button for 1 second and release both buttons(AN/DN release either button first).
A chime will sound to indicate that the transmitter programming mode has been entered(allow 3 seconds for chime to sound).
5.Press LOCK and UNLOCK buttons simultaneously for 1 second and release(a short chime will sound AN/DN).
6.Press and release any button on the same transmitter and a chime will sound after successfully programming the transmitter(locks will cycle for AN/DN).
NOTE:(For DR only) A chime will sound on step#6 for the first transmitter programmed,but will sound upon programming the second transmitter.
7.Repeat steps 5 through 6 to program additional transmitters.
Turn ignition to OFF position.Transmitter programming mode will discontinue after 60 seconds(30 seconds for AN/DN and RS).(All transmitter programming must be completed within time specified).


1. Wciśnij klawisz LOCK 5 razy w odstępach 2-sekundowych żeby zsynchronizować pilota, nasgepnie sprawdź funkcje pilota, jeśli działają zakończ programowanie.
2. Włącz zapłon w pozycję RUN
3. W innym działającym pilocie wciśnij klawisz UNLOCK na 4 do 10s
4. W czasie gdy trzymasz wciśnięty klawisz UNLOCK wciśnij klawisz PANIC na 1s i zwolnij oba przyciski. Sygnał dźwiękowy poinformuje Cię, że wszedłeś w tryb programowania (po jakchś 3s)
5. Wciśnij lock i UNLOCK jednocześnie na 1s i zwolnij (dźwięk)
6. Wciśnij i zwolnij dowolny przycisk, dźwięk poinformuje o powodzeniu w zaprogramowaniu
7. Powtórz 5 i 6 do zaprogramowania innych pilotów

Przekręć kluczyk do pozycji OFF. Musisz sie zmieścić w 30 s.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grand_01
*
*


Dołączył: Apr 11, 2007
Posty: 15
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super.Wielkie dzieki!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grand_01
*
*


Dołączył: Apr 11, 2007
Posty: 15
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy zaprogramuje zgodnie z instrukcja nowego pilota,to stary przestaje dzialac i na odwrot.
Moze ktos wie o co w tym chodzi???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może w tym samym cyklu programowania zaprogramuj oba piloty (czyli powtórz krok 5 i 6 dla obu pilotów).
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grand_01
*
*


Dołączył: Apr 11, 2007
Posty: 15
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Probowalem - lipa.Albo jeden albo drugi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Quiet
*
*


Dołączył: May 06, 2007
Posty: 39
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 19:01    Temat postu: Re: programowanie pilota voyager-caravan po 2001r. Odpowiedz z cytatem

grand_01 napisał:
Witam
Wraz z instr.do caravana-voyagera sprzedawca przyslal inne instr.programowania pilotow do innych modeli chryslerow ,wiec jesli ktos potrzebuje chetnie umieszcze na forum.


Witam.
No to załapałem się na quasi amerykańskie auto. Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem neona 1,8i z 1997/98. Od czegoś trzeba zacząć.
Szczerze powiem, że po japończyku (3 lata colt), to inna bajka. Zrobiłem nim z Niemiec 1300 km na kołach i mogłbym jechać kolejne 1000.
Zastanawiam się czy nie jeździ na wodę, bo nie łyknął więcej jak 6,5/100.
Ale niestety "nie ma róży bez ognia". Dostałem hektar kwitów, potwierdzających mały przebieg, regularny serwis i jakieś inne duperele a nie ma najważniejszego. Instrukcji obsługi. Efekt?
Jeden z pilotów w którym jest m.in. immobiliser dostałem nieżywy. Wymieniłem baterie i za chiny nie potrafię go przywrócić do życia. Z kolei jest kłopot z tym sprawnym, bo ma uszkodzoną zawieszkę.
Jak zaprogramować bandytę?
No to co koledzy - pomożecie Razz Plisssssssssssssss
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
drako
*
*


Dołączył: Jun 18, 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W instrukcji jest podane że dostajesz oryginalnie jeden kluczyk. Każdy następny możesz wprogramować podając unikalny kod do ASO i przyślą tobie nowy kluczyk.
Niestety nie wiem jak z programowaniem Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group