www.asu.pl :: Zobacz temat - Chcę kupić Windstara '99 -'00, proszę o radę
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chcę kupić Windstara '99 -'00, proszę o radę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
migu
*
*


Dołączył: Apr 18, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:16    Temat postu: Chcę kupić Windstara '99 -'00, proszę o radę Odpowiedz z cytatem

Witam,jako nowo zarejestrowany pozdrawiam wszystkich forumowiczów,pytanie jak w temacie.Mam mikrofirmę,dość dużo jeżdżę,cenię sobie wygodę mam drugi samochód więc Windstar służyć ma głównie na trasę.Bardzo podob mi się to auto(również w poprzedniej budzie), lecz martwię się opiniamio jego awaryjności.Proszę prekonajcie mnie do mojej decyzji albo zlejcie mi łeb za brak rozsądku.Dodam że auto ma być w wersji 3.0, bez gazu, przebieg do ok. 150kkm.Ewentualną alternatywą jest Chrysler Grand Voyager ale mniej mi się podoba i jest droższy Smile .Po auto chcę jechać za 1-3 tyg.Zgóry dziękuję za każdą odpowiedź.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótko. Po prostu poczytaj forum. Tu znajdziesz opinie o wszystkich amerykańskich autach.
Wejdź na SAMOCHODY tam właśnie jest ten interesujący Cię temat.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qmarkus
*
*


Dołączył: Dec 31, 2006
Posty: 167
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego czy trafisz na zadbany egzemplarz. Ja narazie naprawiam od listopada Wink Ale to moja wina (bo nie sprawdziłem), i przede wszystkim tego poprzedniego ....."właściciela" bo zajechał fajne autko. Pod względem przestronności i wygody narazie nic go nie pobiło z tego co widziałem, jak to Falkon ujął " ale dyliżans " Wink Jeżeli jedziesz po autko na zachód to masz szansę dostać porządnie serwisowane, ja kupiłem od polaka, fuj....
_________________
Windstar 97r. 3.0 zielony metalik- Luky już się nim zajął Wink
Kwiat Doblo- muł roboczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qmarkus napisał:
Wszystko zależy od tego czy trafisz na zadbany egzemplarz. Ja narazie naprawiam od listopada Wink Ale to moja wina (bo nie sprawdziłem), i przede wszystkim tego poprzedniego ....."właściciela" bo zajechał fajne autko. Pod względem przestronności i wygody narazie nic go nie pobiło z tego co widziałem, jak to Falkon ujął " ale dyliżans " Wink Jeżeli jedziesz po autko na zachód to masz szansę dostać porządnie serwisowane, ja kupiłem od polaka, fuj....



...eeee, a pontiaki Question Question Question

...czekaj no, na basenie masz przechlapane Laughing Wink Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
migu
*
*


Dołączył: Apr 18, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem Wini'ego z 2001 w bardzo rozsądnych pieniądzach z tym że przebieg 200tys.km.Jutro kumpel ma go obejrzeć, sprawdzić książkę serwisową(na niemieckich forach piszą że jeżeli nie ma książki to nie dotykać!),i jeżeli wszystko jest w porządku to chyba go zadatkuję.Czy w autach z tego rocznika występuję te same problemy co w jego poprzednikach?Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 21:00    Temat postu: silnik Odpowiedz z cytatem

Tak. sa problemy ze skrzynia i z silnikami 3.0L (glowice padaja). Jak cos to tylko 3.8L.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...migu, na prawde wszystko zalezy od tego jak samochod byl dbany i serwisowany, sa ludzie ktorzy mowia ze wojtek im ciagle nawala - a inny majac ten sam model mowi ze jemu nic sie nie dzieje tylko wszystko wymienia na czas nie czekajac na objawy.

tak samo jest z TS-em, czy winnim - jedni napisza ksiazke o tym co im sie przytrafilo a inni beda ja odczytywac jako teorie spiskowe.

musisz wziac kogos kto ma amerykance w jednym palcu, nie tam mialem pare audikow i 2 alfy Wink - tylko kogos naprawde kto tym zyje.

niemcy bardzo dbaja o swojhe wozy a w szczegolnosci o dokumentacje - jesli takowej nie ma to znaczy ze to byl turek, ukrainiec lub rumun na dorobku i takiego auta trzeba sie wystrzegac.

nie napalaj sie, samochodow jest mnostwo, wiekszosc z nas szukala swoich wozow po kilka, kilkanascie miesiecy. spokoj jest najlepszym doradca.

windstary po 97 roku (wlącznie) przestaly byc awaryjne jesli chodzi o silnik 3800 - chyba ze ktos o nie nie dbal i czekal az sam padnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
migu
*
*


Dołączył: Apr 18, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem artykuł ASU na temat kosztu remontu asb który powinien zamknąć się w kwocie 2,2-2,5 tys. i przerażenie trochę minęło,za remont manuala w mondeo zapłaciłem 2 tys.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alladyn
*
*


Dołączył: Dec 16, 2005
Posty: 309
Skąd: Bundesland

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 10:17    Temat postu: odpowiedz Odpowiedz z cytatem

To dobrze ze odrazu trafiles na ASU ,bo uwierz znalesc mechanika dobrego i za dobre piniadze to cierzka sprawa sam sie przekonalem na wlasnej skrzyni ,jak przyprowadzili mi samochod do niemiec ,a skrzynia cala w kropkach oleju ,okazalo sie ze na laczeniu skrzyni niepodokrecali srob ,a zaplacilem 2.800 i chlop nawet niezmienil filtra bo jak sam wymienialem sobie plyte to widzialem .Takrze ciesz sie chlopak ze odrazu tu trafiles.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qmarkus
*
*


Dołączył: Dec 31, 2006
Posty: 167
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

falkon napisał:

...eeee, a pontiaki Question Question Question

...czekaj no, na basenie masz przechlapane Laughing Wink Laughing

noooo.... pontiaki to klasa sama w sobie i nie będę porównywał Wink chcę przeżyć sobotę Very Happy . Na jakim basenie ? Shocked to Wasze pontony naprawdę pływają ??? Very Happy [/url]
_________________
Windstar 97r. 3.0 zielony metalik- Luky już się nim zajął Wink
Kwiat Doblo- muł roboczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no amfibie to sa, szczegolnie te co plynely zza oceanu Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wasz ale mój ma z tyłu śrubę...
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qmarkus
*
*


Dołączył: Dec 31, 2006
Posty: 167
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

almado napisał:
Nie wiem jak wasz ale mój ma z tyłu śrubę...

podejrzewam że nie jedną Wink
_________________
Windstar 97r. 3.0 zielony metalik- Luky już się nim zajął Wink
Kwiat Doblo- muł roboczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

almado napisał:
Nie wiem jak wasz ale mój ma z tyłu śrubę...

kurde, ja u siebie mam same nakrętki... Laughing
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
migu
*
*


Dołączył: Apr 18, 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ksiązka jest,serwisowany u forda,ostatni serwis 3tys. km. temu.Gość daje gwarancję.Wini został zadatkowany,za tydzień(tj. 27.04.2007) jadę po niego.Napiszę jak wypadła wryfikacja na miescu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group