www.asu.pl :: Zobacz temat - dławienie się silnika silnika
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dławienie się silnika silnika

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
lucjan
*
*


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 45
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 21:22    Temat postu: dławienie się silnika silnika Odpowiedz z cytatem

na stronie skrzynia pisałem o problemach z voyagerem i po sugestii Srebrnego że może to być wysokie napięcie zaczołem lepiej obserwować pracę samochodu i stwiedziłem że podczas szarpania spadają obroty silnika pojechałem do mechanika i zmieniłem świece i kable świece faktycznie były stare i miały na elektrodach nagary. Samochód po tej operacji pracował lepiej równiej ale po jęździe kontrolnej okazało się że też szarpie mechanik stwierdził że mogą byś nieczystości i zasugerował aby do benzyny wlać środek do czyszczenia układu tak też zrobiłem no i zaczeło sie niemożna teraz jeździć samochód gaśnie strzela prycha a wyjeżdziłem już 40 l paliwa i jest coraz gorzej. Jak skaczą obroty i silnik zwalnia to coś pod kierownicą czeszczy i słychać taki odgłos iak podczas spawania elektrycznego. Mechanik stwierdził że to trzeba przeczekać i to przejdzie ale samochód ciągle gaśnie i boję się że prędzej rozwalę skrzynię albo rozrusznik bo ciągle muszę zapalać najgorzej jak to się dzieje na skrzyżowaniach muszę zapalać z 3-4 razy żeby zjechać. Na postoju silnik pracuje w miare dobrze. Może ktoś miał podobny problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytasz czy miał ktoś podobny problem: Ja miałem chociaż w innym aucie- Cirrusie. Powodem była uszkodzona uszczelka na kolektorze dolotowym, z dnia na dzień było coraz gorzej, aku padał od ciągłego odpalania na skrzyżowaniach. To coś co trzeszczy jak spawarka, to przekaźnik który zaczyna zachowywać się jak dzwonek Smile . Powód? Jakiś pewnie jest... Choć możliwe nawet że całe to gaśnięcie spowodowane jest właśnie elektryką, czego objawem jest ten przekaźnik...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group