www.asu.pl :: Zobacz temat - Błąd P0171 dodge caravan
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Błąd P0171 dodge caravan

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
marjac
*
*


Dołączył: Nov 02, 2006
Posty: 51

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 8:53    Temat postu: Błąd P0171 dodge caravan Odpowiedz z cytatem

Witam
Ostatnio zacząła mi się swiecić kontrolka check, wykonałem autdiagnostykę i pojawił mi sie bład P0171 - uboga mieszanka. Co może być przyczyną?
Mój samochód to Dodge Caravan 3,3 z 2005 roku. Kontrolka nie gasnie na gazie ani na benzynie. Gaz zamontowałem ok 1 miesiąc temu i wszystko było ok do tej pory.
Aha jeszcze jeden objaw, zauwazyłem ze komputer pokazuje spalanie większe o około 20% .
Pozdrawiam
_________________
______________________________
Dodge Caravan STX 2005 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 10:02    Temat postu: uboga mieszanka Odpowiedz z cytatem

Ten kod moze oznaczac mnostwo uszkodzen np. uszkodzona sonda, nieszczelny wydech, zle dzialajacy wtrysk, kiepska iskra itp. Najczesciej jest to sonda ale aby sie upewnic najlepiej podlaczyc pod kompa.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypuszczam że jest źle wyregulaowana instalacja gazowa. Zgaśnie jak pojeździsz kilka dni na benzynie (i komputer stwierdzi ze wszystko jest ok) lub po odłączeniu akumulatora. Jeździj na razie na benzynie żeby sprawdzić co może być przyczyną.... jesli zgaśnie od razu będzie wiadomo że problem jest z gazem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marjac
*
*


Dołączył: Nov 02, 2006
Posty: 51

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 19:04    Temat postu: Re: uboga mieszanka Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
Ten kod moze oznaczac mnostwo uszkodzen np. uszkodzona sonda, nieszczelny wydech, zle dzialajacy wtrysk, kiepska iskra itp. Najczesciej jest to sonda ale aby sie upewnic najlepiej podlaczyc pod kompa.

Pozdrawiam Wink

witam
Gdzie w okolicach Warszawy można zdiagnozować dodga z 2005 roku
fachowo i za rozsądną cenę (chodzi o diagnostykę komputerową)
Pozdrawiam
_________________
______________________________
Dodge Caravan STX 2005 rok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group