www.asu.pl :: Zobacz temat - kupie fotel !!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kupie fotel !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 14:21    Temat postu: kupie fotel !!! Odpowiedz z cytatem

post przeniesieny do "sprzedam,kupie"
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky


Ostatnio zmieniony przez esdarek dnia Pon Kwi 09, 2007 13:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ja nie mam problemu z fotelami bo mam uklad 2+wersalka+2

ale mysle sobie ze tylne dwa to nie masz na pewno z podlokietnikami - wiec moze uda sie zrobic tak ze te dwa z tylu dajesz do srodka a te ze srodka wkladasz do tylu odwracajac strony tak zeby podlokietnik byl po zewnetrznej stronie wozu.

chyba ze probowales i zachodza na polke na nadkolu.

wiem ze sie uczysz Laughing , a moje oczy ucza sie razem z toba bo masz kompletnie odjechana europejska wersje - tzw salonka.

...zapodaj no fotke tego wnetrza, moze uda sie cos wymyslec a i pomorze to przy podjeciu decyzji na wymiane - dla ewentualnego zapalenca Wink

a masz konsole srodkowa nad glowa przedluzona z wyswietlaczem godziny, temp i kompasem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest wypasiony jak powinien ,ale chyba nie najbardziej. jak juz go nieco poznalem to poogladalem na allegro wszelkie mozliwe foty wnetrza ts,apv i reszty rodziny.. co mam... el.szyby i lustra.bogatsza wesje licznikow(w km.) klime,elektryczny fotel ( 8 reg.elektrycznych +1 reczna),ogrzewania szyby tylnej,tempomat, tapicerka drzwi optycznie zintegrowane z deska(jak sie okazalo to nie norma),fotele welur z zaglowkami(wszystkie) 3 lampy na suficie w tym w 2 rzedach z indywidualnym oswietlaniem do czytania. hak oryginal,alufelgi oryginal,spryskiwacze swiatel,centralny zamek,calkiem fajne radio delco calkowicie elektronicznie sterowane ale na kasete(miekka mechanika,dolby i cr) osobne sterowanie nawiewami na tylna siedzenia, pompowane amory i kompresor w bagazniku,sakwy skorzane na drobiazgi(takie szpanerskie z logo pontiac'aWink antyrefleksyjna szyba przednia(fioletowa-takie 20 lat pozniej stosowalo renault:)
konsola w suficie z przodu biedna: raptem schowek na okulary i dwie lampki do czytania. tyle z wypasu ktory odkrylam(wiem,ze 99% to norma w tych autach ale napisalem co by nie bylo watpliwosci;)
oczywiscie musze go nagle doposazyc w dzialajacy tylny zamek, zaslepke zlacza diagnostycznego,7 fotel i otwieranie zamka centr. z pilota(o co zapytam w osobnym poscie)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra,popatrzylem,wyjalem wszystkie i...nie zamieniam:) okazalo sie,ze poprzedni wlasciciel niekoniecznie byl czytaty a i ikonki symbolizujace polozenie foteli nic mu nie mowily:)
teraz tylko mi wystarczy dokupic 1 fotel lewy(czyli z zatrzaskiedm paow po prawej) bez podlokietnika.
fotka z probka tapicerki :

_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz Very Happy Jeden to nie pięć. Widziałem kilka na allegro, no ale pewnie tam sprawdziłeś... Laughing
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najtaniej znalazlem za 60 zl:) mysle,ze to fajna cena
wiecie ile kosztuje zapisanie 7-go fotela w dowodzie?
rozpisuje konkurs. nagroda: uscisk esdareka na zlocie:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz w dowodzie zapisane 6 osob? Shocked

...fotele masz super, wersje europejskie i 2300 mialy taki biedny cienki welur, ten twoj to rarytas - taki material jak moj - gruby, porzadny Laughing

...a co do cen foteli to widzialem naprawde rozne kwiatki - moja rada, nie kupuj fotela ktorego nie widzisz na wlasne oczy - pamietaj ze najnowszy fotel bedzie mial z 10 lat, a te ktore chodza na aukcjach sa najczesciej z modeli 90, 91,92 - wtedy chodzily nasze welury - potem dopiero 95, ten twoj to wyjatek, czesto byly materialowe zwykle jak z lanosa grubo dziergane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group