www.asu.pl :: Zobacz temat - Elektro-sprzęgło? Pontiac TS
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Elektro-sprzęgło? Pontiac TS

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Mrobert
*
*


Dołączył: Nov 05, 2004
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Sty 31, 2005 14:16    Temat postu: Elektro-sprzęgło? Pontiac TS Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy dobrze podchodzę do problemu i mojej diagnozy. Tak bardzo byłem zajęty rozlatywaniem się skrzyni, że zapomniałem jeszcze o jednym. Po uruchomieniu ciepłego silnika występuje (po kilku sekundach od uruchomienia) dziwny stuk. Nie jest to ABS, czy stuk z silnika. Zauważyłem, że potrafi walnąć nawet kilka razy pod rząd. Stuk występuje przy zapalaniu na "P" jak i na "N". Stuk nie występuje na zimnym silniku. Słuchać go również przy gwałtownym dodawaniu gazu na "P" i "N". Czy to może być (jeśli jest tam coś takiego) elektro-sprzęgło? Jak ten stuk zlikwidować i jakie są koszty z tym związane? Czy ekspoatując samochód z tą wadą grozi mi coś gorszego?
_________________
--
Pozdrawiam, Robert
Bielsko-Biała
Pontaic TS 3.8 - 94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Sty 31, 2005 16:45    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Hmmm Confused Jesli jest to odglos ze skrzyni to przyczyn moze byc wiele. Po rozgrzaniu oleju gdzies gubi cisnienie co pwooduje ten stuk. Moim zdaniem napewno nie jest to elektrozawor Confused Poprostu skrzynia sie rozlatuje lub z plyta sa jakies problemy. Nie wiem co powoduje to stukanie ale raczej probowalbym jak najmniej jezdzic gdyz zawsze jedna usterka powoduje kolejne Confused

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group