www.asu.pl :: Zobacz temat - Skrzynia sekwencyjna w Taurusie ??
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skrzynia sekwencyjna w Taurusie ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2004 11:21    Temat postu: Skrzynia sekwencyjna w Taurusie ?? Odpowiedz z cytatem

Z tego co sie orientuje to najlatwiej jest przerobic automat na sekwencje (jezeli sie myle to mnie poprawcie) ale nie orientuje sie co do kosztow moze ktos wie ile mialaby kosztowac taka zabawa.
_________________
TAURUS 3.0L LX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2004 12:13    Temat postu: Re skrzynia Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie ze mozna przerobic. Jednak taka przerobka jest dosc droga.
U nas sam koszt przerobki wynosi 700 zl. Mamy takze skrzynie z linkami koszt 999 zl. Do tego trzeba dokupic jeszcze kolo zamochowe , sprzeglo, pedaly itp. W elektronice nic nie trzeba przerabiac ( komputer zostaje ). Calkowity koszt moze wyniesc od 2200 do 2500. Ale jesli ktos ma uszkodzony automat i naprawa ma go kosztowac 3 000 wiec lepiej przerobic i miec skrzynie z glowy ( manualne sie nie psuja).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2004 8:45    Temat postu: Skrzynia sekwencyjna w Taurusie ?? Odpowiedz z cytatem

Chyba niezbyt jasno wyrazilem;) swoje pytanie bo chodzi mi o skrzynie ze zmiana biegow "na przyciski" (slyszalem tez okreslenie trip-tronic) a nie o manual'a Smile
_________________
TAURUS 3.0L LX
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Maj 03, 2004 10:17    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Hmmm. To zmienia postac rzeczy Very Happy . Niestety trip-tronica nigdy nie montowalismy w Taurusie i nie mam pojecia czy sie da. Postaram sie dowiedziec i odpisze.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Maj 03, 2004 20:04    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Z tego co udalo mi sie dowiedziec to raczej jest to niemozliwe. Problem jest ze skrzynia trip-tronic , ktora pasowala by bez powazniejszych przerobek. Raczej bym sobie darowal taka przerobke. Jesli sie nawet da to wyniesie DUZO pieniedzy Confused .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Czw Lis 25, 2004 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale te ludzie to mają pomysły Shocked naoglądają sie programów typu "monster garage" i potem próbuja zrobic łódź podwodną z taurusa.

a swoją drogą to ja znam takiego magika co do taurusa wkłada amortyzatory z łady samary, bo podobno pasują. A mam jeszcze lepszego kolesia - ten to do mercura scorpio wsadza amorki z poloneza, to nic że mają inne mocowania - gumówka + spawarka i wszystko będzie ok, pompę paliwa podłączył "na krótko" a tarcze sprzęgła dał od Żuka

a potem ludzie dziwią się jak te amerykańskie wozy się psują Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Lis 25, 2004 19:23    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

A widziales kiedys w limuzynie amrtyzatory od zuka Very Happy .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Pią Lis 26, 2004 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a co się dziwić. Bezmyślny naród i tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group