www.asu.pl :: Zobacz temat - Ponownie Tempomat
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ponownie Tempomat

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 9:02    Temat postu: Ponownie Tempomat Odpowiedz z cytatem

Witam.
Temat wraca jak bumerang. Wczoraj na trasie chciałem sobie ulżyć i włączyć tempomat. Włączm więc -> kontrolka na desce się zapala,->wciskam SET i nic !! Przyspieszam wciskam ponownie NIC, wciskam kilka razy, NIC!. Majdram prawymi guzikami i NIC. Co jest ? do tej pory chodził cacy.
_________________
Chrysler Town & Country 3,8 stown&go 2005.
Dodge Grand Caravan 3,3 Sport 02 - sprzedany
Grand Voyager 2,4i 1999- sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czujnik cisnienia pl. hamulcowego ... albo malo plynu masz moze?

btw:u mnie zeby ustawic predkosc wciska sie 2 razy set ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Dzisiaj się wziąłem za sprawdzenie tego wszystkiego. Wystarczyło tylko podnieść maskę i BINGO. mechanik podczas wymiany przewodów utracił przewodzik od podciśnienia. Włożyłem na miejsce i wszystko znów chodzi jak w szwajcarskim zegareczku. Pozdrawiam Tomek.
_________________
Chrysler Town & Country 3,8 stown&go 2005.
Dodge Grand Caravan 3,3 Sport 02 - sprzedany
Grand Voyager 2,4i 1999- sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DARO
*
*


Dołączył: Oct 20, 2004
Posty: 194
Skąd: Pawlowice sl

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktory bezpiecznik lub przeaznik ( dokladnie,w ktorej skrzynce i numer ) odpowiedzialny za tempomat w windstarze 95 3.8 GL.moze ktos wie i podpowie to wielkie dzieki.
pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad Niestety Crying or Very sad Trudno być patriotą w naszym kraju Crying or Very sad
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 23:45    Temat postu: Re: Ponownie Tempomat Odpowiedz z cytatem

dex napisał:
Witam.
Temat wraca jak bumerang. Wczoraj na trasie chciałem sobie ulżyć i włączyć tempomat. Włączm więc -> kontrolka na desce się zapala,->wciskam SET i nic !! Przyspieszam wciskam ponownie NIC, wciskam kilka razy, NIC!. Majdram prawymi guzikami i NIC. Co jest ? do tej pory chodził cacy.


Arrow tak sobie jeszcze raz to przeczytalem, skoro chciales sobie ulzyc to mogles zostawic tempomat w spokoju, ...no Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zasadzie edit nie zasluzyles na to aby cie komentowac. ciagle powtarzanie o posiadaniu jaj swiadczy o tym,ze masz z tym temetem jakis problem. dla mnie twoje poglady wyrazaja pietnastolatka z kreconymi wlosami. nie znam cie i nie chce. zal mi ludzi ktorzy majac zerowa o czyms wiedze wypowiadaja sie i to ostro na ten temat.chlopczyku ,mojego zyciorysu starczyloby na obdzielenie kilku takich jak ja 40 latkow. mimo,ze jestes kretynem nie zycze ci ani jednego z przezyc jakie mnie spotkaly chociaz byc moze pozwolily by one ci rozwinac sie i wyszlachetniec nieco wychodzac ponad pulap plazienca... w slowniku ludzi cywilizowanych nie ma slow ,ktore pozwolilyby okreslic kogos twojego pokroju. zejdz z tego forum i nigdy tu nie wracaj bo nie potrzeba nam tu ludzi ktorzy szukaja zaczepki lub przyszli by blyszczec.
zegnam.aha i nie trudz sie z odpisywaniem bo nie widze zadego sensu tlumaczyc ci sie,odpowiadac na zarzuty o nieudacznictwie oraz na inne impertynencje.nie masz pojecia o wielu rzeczach ,a wydaje ci sie ,ze wprost przeciwnie...papa,pozdrow krewnych.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
edit
*
*


Dołączył: Feb 15, 2007
Posty: 9

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnia wypowiedź na temat "zasranego kraju"
esdarek... Zauważyłem, że "kombatanctwo" w Tobie góruje! Jak również tendencja do mówienia "ja to przeżyłem, ja to wiem jai smak ma życie".
Niestety, za co przepraszam, po tonie Twojej wcześniejszej wypowiedzi założyłem, że jesteś małolatem, który by chciał wszystko bez wkładu własnego zaangażowania. Przepraszam, choć tym bardziej jestem zaskoczony tonem i oceną "zasranego kraju"! Widzę, że wiek nie jest gwarancją normalnego mówienia o własnym kraju.
Zapewniam Cię, że nie jesteś jedyny, który dostaje od życia, by jakoś żyć - jestem mlodszy, ale tylko kilka lat i od parunastu lat równiez wydzieram każdą chwilę sporym nakładme pracy. Nie jesteś jedyny, który wie coś o życiu.
Piszesz o słowniku ludzi cywilizowanych ... Przeczytaj swoje posty, a później zapoznaj się z definicją cywilizowanych ludzi.
Cywilizowany człowiek pisze tak "pięknie" o swoim kraju.
Cywilizowany człowiek tak "pięknie" żałuje, że jest polakiem i jest z tego dumny.
Cywilizowany człowiek pisze tak "pięknie" o zmarnowanych szansach.
Cywilozowany człowiek pisze tak "piękną polszczyzną" w odpowiedź na "płazieńca".
No gratuluję!!!! Na prawdę!!!
No i na koniec ...
Nie szukam zaczepki, nie mam zamiaru błyszczeć.
Jednak zawsze będę wyrażał swoje zdanie, gdy ktoś (nawet 40-latek) pisze o kraju, w którym żyję, w sposób obelżywy - w taki jaki Ty się wypowiadasz!!!
A o zniknieciu z forum nawet się nie będę wypowiadał ... Śmieszne!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosilbym cie bardzo o to abys wniosl cos znaczacego do tego forum,jak reszta jego uczestnikow,bo narazie nic takiego w twoim wykonaniu nie mialo miejsca.Niewiem czy zauwazyles ale jest to forum o amerykanskiej motoryzacji,forum osob,ktore pasjonuja sie nia.
Mam wrazenie,ze podrozojesz po necie szukajac pretekstu do slownej zaczepki,wiec wez tego byka za rogi,chwyc sie za jaja i zrob cos uzytecznego dla nas wszystkich.Sluz dobra rada,ciekawymi wiadomosciami i kontaktami a nikt nie bedzie mial do ciebie zalu,nie bedzie musial z toba polemizowac.Jakbys raczyl jeszcze zauwazyc,nikt jakos nie zareagowal(a jest nas tu grubo ponad 1000) na "zasrany kraj" procz ciebie,wiec moze ty masz problem a niy my tutaj.Jak to kiedys ktos powiedzial "...liczy sie ogol a nie margines.."
Nastepnym razem zapraszam na priv bo tego typu watpliwosci mozna sobie face to face wyjasnic bez obrzucania inwektywami przed tym szanownym gremium.A co do "zasranego kraju" to publicznie przepraszam jesli ktos poczul sie urazony z powodu mojej wypowiedzi.Znajacy mnie i esdarka osobiscie wiedza,ze co zlego to nie my. Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
edit
*
*


Dołączył: Feb 15, 2007
Posty: 9

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że jest to forum tematyczne-samochodowe, ale to wg mnie nie upoważnia, że na inne tematy można pisać rzeczy, które bulwersują.

Co do moich "podróży po necie", to nie jest tak jak myślisz.
Owszem czytam różne wypowiedzi, ale nie odzywam się gdy nie mam nic do powiedzenia.
Jednak oprócz merytorycznej zawartości dyskusji na różnych forach, dla mnie bardzo ważna jest forma i treść około wątkowa.
Stąd moja reakcja na Twojąwypowiedź.
Podobnie zareagowałem, gdy (chyba na tym forum) ktoś kogoś wyzywał od kretynów i będzwałów, a moderator przyklaskiwał, zamiast po prostu wykasować to co zaśmieca sieć i daje zły obraz 99% działalności użytkowników sieci.

Ze swojej strony przepraszam za emocjonalność wypowiedzi.
Za meritum niestety nie mogę przeprosić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I mysle,ze tym milym akcentem powinnismy zakonczyc ta nic nie wnoszaca do tematu dyspute Laughing .Pozdrawiam i przepraszam wszystkich,ktorzy chcac nie chcac musieli sie temu przygladac i poczuc jakis niesmak.Skupmy sie na tym co tu jest najwazniejsze,na pomaganiu sobie,na amerykanskiej motoryzacji i na tym aby czasami kazdy z nas tu piszacych umial niekiedy ugryzc sie w jezyk a wlasciwie walnac mlotkiem w paluchy Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na zdrowie Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz moderator czyści wątek z flejma? Very Happy
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

posprzatamy..... Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...wiekszosc z nas tutaj to "dzieci PRL-u" - jednakze nie wydaje mi sie aby to forum bylo najlepszym miejscem do tego typu awantur.

...peace and love Wink

...przestanmy wdawac sie w dyskusje o polityce, pochodzeniu spolecznym, skromnosci i zasobach fiansowych. proponuje abysmy wszyscy sobie wzieli to do serca - to miejsce ma laczyc a ostatnio coraz bardziej dzieli.

...marzy mi sie abysmy w koncu wyrosli ze wspomnien o PRL-u i zaczeli zyc w Unii Europejskiej o ktorej tak marzylismy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie racje,to forum o samochodach ,a nie o polityce i tego typu dyskusji musimu unikac bo nie pomoga one nikomu naprawic auta:) nalezy jednak zaznaczyc,ze forumowicz moze wyrazic poglad(skadinad sluszny) ze wiekszosac mechanikow w tym kraju delikatnie mowiac jest nieuczciwa i nie powinien za to byc odsadzany od czci i wiary. jesli komus sie tu wybitnie podoba to my mu szczerze zazdroscimy i pozwolimy mu o tym napisac kiedy w euforii bedzie chwalil zaprzyjazniony serwis Wink .
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...jak z tym browarkiem w bedzinie, co? Laughing

poznamy sie, pooceniamy nasz "status" Wink , sprawdzimy swoje intencje - niech zapanuje rownowaga Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daj mi toche czasu az mi krew sie nieco ustoi.... Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...na to nie licz, zawsze znajdzie sie jakis "element". musisz troche wyluzowac, nikt nie ma zlych intencji. to wlasnie chcialem omowic, no i zobaczyc tego wypasajacego sie tempo. fascynuje mnie amerykanska estetyka lat '80, kocham te amerykanska kwadrature kola Laughing.

...jako "starszy" klubowicz powinienes udostepniac swoja technologie szerszej publicznosci na zyczenie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DARO
*
*


Dołączył: Oct 20, 2004
Posty: 194
Skąd: Pawlowice sl

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponawiam pytanie!!!
czy jakis bezpiecznik lub przekaznik jest odpowiedzialny za tempomat jesli tak to gdzie go znajde a dokladnie ktory to bedzie w tych skrzynkach z bezpiecznikami.
windstar 95r 3.8.
pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

criuse control fuse lub cc fuse.

nie wiem gdzie sa bezpieczniki w windstarze, moze ktos od winniego pomorze koledze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lucjan
*
*


Dołączył: Jan 10, 2006
Posty: 45
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OJ NIEŁADNIE SIĘ ZACHOWUJECIE ( WTYCH WASZYCH WYPOWIEDZIACH SŁUCHAĆ TAKIE WIELKIE FUJ )SAMOCHODY NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z POLITYKĄ A TYM BARDZIEJ Z PATRIOTYZMEM TO NIE SĄ SYRENKI TYLKO AMERYKAŃSKIE SAMOCHODY PRZEMYŚLCIE TO Embarassed Pozdrawiam. właściciel samochodu z USA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DARO. Jest bezpiecznik od tempomatu. U mnie kiedyśł padł i nie działał też klakson i bodajże lewa szyba. Z przykrością nie powiem ci który to jest, bo nie pamiętam.
W każdym razie kupiłem kilka różnych bezpieczników na stacji paliw, przykłęknąłem przy drzwiach i w 10 min wyjąłem i wsadziłem ponownie wszystkie bezpieczniki odnajdujac po drodze ten spalony.
Skrzynka z bezpiecznikami znajduje sie w kabunie nad ciegnem do maski
Było po sprawie.
_________________
Wojtek
Ford WINDSTAR 3,8 LX /95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group