www.asu.pl :: Zobacz temat - Taurus Dziadka :) i jego skrzynia
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Taurus Dziadka :) i jego skrzynia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Sro Sty 19, 2005 23:24    Temat postu: Taurus Dziadka :) i jego skrzynia Odpowiedz z cytatem

Witam ostatnio jechalem z dziadkiem jego Taurusikiem ('90 bodajze, silnik 3.0) (to on mnie zarazil Taurusami Smile) ) i zauwazylem ze jak dodaje gazu przy ruszaniu to w skrzyni (najprawdopodobniej) cos zgrzyta jakby lancuch na zebatce przeskakiwal (ale przeciez tam nie ma lancucha- jezeli sie nie myle) bylismy z tym u jakiegos mechanika w okolicy i on powiedzial ze to nic powaznego i mozna jezdzic az sie rozsypie do konca (juz dalem na niego zlecenie <lol>) ja jestem zdania ze jezeli cos jest nie tak to trzeba to naprawic ale jak widac nie wszyscy sie z tym zgadzaja. Powiedzial tez ze to jest sprzeglo jednokierunkowe a ja slyszalem tylko o lozysku jednokierunkowym (nie wiem za duzo o tym niestety ale moze sie czegos naucze). Mozecie cos powiedziec na ten temat ?? bo chcialbym sie z nim wdac w dyskusje (niestety dziadek nie chce sie wybrac do wroclawia powiedzial ze to zadaleko dla niego juz a mi nie da bo potrzebuje samochod codziennie i chce jak najtaniej no a sama trasa troszke kosztuje)

Pozdrawiam Olszewski Błażej

Do zobaczenia jutro (SWAP w koncu!!!!)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 12:57    Temat postu: skrzynia Odpowiedz z cytatem

Alez w Taurusie jest lancuch i jest to dosc prawdopodobne ze to on zgrzyta. Poza tym zgrzytac moze sprzeglo hydrokinetyczne inaczej konwenter a popularnie baniak. Jest wiele mozliwosci. Lozysko jednokierunkowe raczej napewno to nie jest. Ja stawiam na lancuch lub na plyte ze nie puszcza cisnienia na baniak. Ewentualnie cos z cisnieniem. Kiedy byl zmieniany olej w skrzyni ?? Tak czy inaczej lepiej zrobic to poki skrzynia jest sprawna i jezdzi niz pozniej jak calkiem sie cos rozsypie. Zawsze jest tak ze jedna usterka powoduje druga.... A pozniej koszta moga znacznie wzrosnac Confused .

Pozrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Autor
*
*


Dołączył:
Posty: 178
Skąd: Czekanów /k Gliwic

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekaze info i zobaczymy co on na to. Jak dzisiaj z nim rozmawialem to powiedzial ze moze sie wybierze do was z ta skrzynia ale to bede wiedzial dopiero w przyszlym tygodniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group