www.asu.pl :: Zobacz temat - sam naprawiam Ford Windstar 95r 3,8 Help me
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sam naprawiam Ford Windstar 95r 3,8 Help me

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 2:57    Temat postu: sam naprawiam Ford Windstar 95r 3,8 Help me Odpowiedz z cytatem

Laughing Twisted Evil niedawno zdobylem Windstara 95 3,8 z gazem od jesieni ubieglego roku stal bo cos stukalo w silniku, ale teraz nie moge go uruchomic benzyna jest , iskra tez probuje odpalic na benzynie gazowke odlaczylem nadmieniam ze poprzedni wlasciciel dbal o autko co widac ale pomimo krecenia nie chce odpalic ???????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdz cewke zaplonowa, rownie dobrze mogl pasc modul zaplonu.

najlepiej zalatwilby to komputer ktory od razu pokazalby bledy, rozmawiales z goscmi z serwisu z tychow - co powiedzieli?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 11:46    Temat postu: windstar 95 Odpowiedz z cytatem

Confused niestety znow laweta i pojechał do serwisu w b-b, polecony przez warsztat z tych, na razie czekam komp nic nie pokazał wiec zaczynaja robotki reczne pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edit
*
*


Dołączył: Feb 15, 2007
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obstawiam pompę paliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodałbym jeszcze bezpiecznik lub przekaźnik w puszce pod maską. Czy pompa to łatwo sprawdzić na listwie wtryskiwaczy - potrzeba jedynie 2 ludków. Jeden kręci rozrusznikiem, drugi po odkręceniu zaślepki na listwie patrzy czy podawana jest benzynka. Jeśli leci no to pompa jest OK.

'loko36' poczytaj posty w:

http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2616

http://img254.imageshack.us/my.php?image=panel9nb.jpg
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loko - informuj nas na bierzaco o stanie twojego vinniego, chcialbym wiedziec jak sie to skonczylo - zawsze to jakas nauka dla nas wszystkich Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
edit
*
*


Dołączył: Feb 15, 2007
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z "leceniem paliwa" na listwie wtryskiwaczy, to nie byłbym do końca pewien - kiedyś u mnie w omedze paliwo leciało, ale okazało się, że pompa jest lekko walnięta i nie daje odpowiedniego ciśnienia. No ale objawy były troszkę inne - na wolnych chodził, bo chodził, ale chodził - przy obciążeniu siadał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 17:45    Temat postu: silnik winnie 95 3,8 gaz Odpowiedz z cytatem

Sad ha i warsztat dotarł do sedna sprawy ze tak powiem, okazało sie ze przeskoczył rozrzad i zaworki sie pokrzywily, w trakcie rozbierania i sprawdzania co dokladnie lezy i co nalezy sprawdzic, poprzedni fachowiec sprawdzil tylko 1 cylinder i tam sprezanie bylo ale na 2 kolejnych z przodu brak kompresji, moge tylko podziekowac poprzedniemu wlascicielowi ze byl tak dobry i do konca twierdzil ze silnik pracowal tylko cos stukalo, hmmmm bez zlosliwosci ale chyba jemu w glowie, ale czlowiek uczy sie na bledach PYTANIE : Naprawiac czy wymienic silnik koszt naprawy ok 2500zł a silnik mozna juz za 1500, tylko czy to sie oplaca ????? chyba ze ktos z klubowiczow posiada dobry silnik do sprzedazy lub wie gdzie mozna kupic PEWNY silnik ??????? oczywiscie do windstara lub cos co pasuje, np z innego samochodu, ale to tylko pytanie?? pozdrawiam wszystkich klubowiczow andy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 17:48    Temat postu: podziekowania Odpowiedz z cytatem

Very Happy Laughing Cool podziekowania dla falkona za wczesniejsze informacje, dzieki temu dotarlem do serwisu w bielsku, jak na razie serwis jest konkretny pozdro andy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 17:52    Temat postu: jeszcze jedne podziekowania Odpowiedz z cytatem

Very Happy dzieki darioso przeczytalem bede pamietal pozdro andy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma sprawy loko - ja znam popieram tylko sprawdzone warsztaty - w koncu sam je sprawdzilem.

jakbys potrzebowal uczciwego mechanika od zawieszenia, wymiany materialow eksloatacujnych, jest sumienny i przede wszystkim kocha samochody io podchodzi do nich z pasja to daj znac. jest w bielsku - i ustawiaja sie do niego kolejki - nie potrzebuje juz reklamy Smile

a co do naprawy czy zakupu - ja jestem zawsze za naprawa z nowymi czesciami - wiesz wtedy co masz a kupujac "dobra" uzywke ktoregos dnia sie zdziwisz - to pewne.

reasumujac w miare sprawny silnik kosztuje ok 1500 zl - tylko skad bedziesz mial pewnosc ze za pol roku nie bedziesz musial kupic drugiego.

przepraszam za pytanie, ale jak mogles kupic samochod z niedzialajacym silnikiem?

...chyba juz masz odpowiedz co do zakupu kolejnej uzywki z polki Rolling Eyes

pozdrawiam i pytaj lub dzwon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darioso
*
*


Dołączył: Mar 17, 2005
Posty: 208
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'falkon' nie dziw się 'loko36'. Czasami u niektórych kierowców wystepuje zjawisko "napalenia się" na furkę. Mnie to nie ominęło. Windstar, któym obecnie jeżdżę jest moim pierwszym amerykańcem, nie mówiąc o tym że pierwszym samochodem z automatyczną skrzynia biegów. Jak zobaczyłem to odpicowane cudo to nawet mrugająca kontrolka OVERDRIVE-u nie zapaliła w mojej mózgownicy lampki ostrzegawczej.
Nie wiedziałem co oznacza mruganie tej kontroliki w trakcie jazdy!!! O amerykańcach z ASB wiedziałem tyle, co o życiu seksualnym dzikich. Wyobrażasz to sobie? No i padłem ofiarą własnej chciwości, głupoty, niezdrowego podjarania się super autkiem w tej cenie.
Z Mielca, gdzie kupowałem autko jeszcze do Warszawy przyjechałem. Jeszcze następnego dnia rodzinkę przewiozłem cackiem. Ale już 3 dnia wypluł zagotowany olej w skrzyni i Windstar padł.
Spojrzałem na wydruki z oferty z internetu, dotyczące mojego autka, zdjęcia w 50 pozycjach, peany sprzedawcy na jego cześć, jaki to on jest piękny, komfortowy, przyjazny, i był w dobrych rękach, zadbany i tak pierdolił, pierdolił....a ja poczułem się zrobiony w wielkiego wała.
Na szczęscie walka z nieuczciwym właścicielem autokomisu przyniosła szczęśliwy finał. Człowiek postraszony sądem konsumenckim pokrył naprawę skrzyni (remont kapitalny) no i jeżdżę do dziś (już 3 rok będzie). Skrzynia jest OK.
Tak na marginesie to powiem, że właściciel autokomisu też odzyskał swoje pieniądze, bo był w posiadaniu faktury (nie dał mi jej i nie pokazał), że 3 miesiące wcześniej skrzynia była naprawiana w Krakowie. Nie wiem jak on to zrobił, no ale dostałem od niego taką informację.

'loko' - dbaj o autko a zobaczysz, że odpłaci ci ono w dwójnasób, nie jesteś sam, ludzie na tym forum są niezwykle życzliwi i po ludzku, jak człowiek człowiekowi pomogą. Cool
_________________
WINDSTAR 96 3.8 ZAGAZOWANY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 20:49    Temat postu: hurra optymizm Odpowiedz z cytatem

Laughing Very Happy dzieki za slowa otuchy ale dalej mam nadzieje ze bede nim jezdzil i dopne swego !!!!!! aha tak po za tym wklikalem swoj telefon na forum pomocy takze jesli ktos cos bedzie nawet nie zwiazanego z autami potrzebowal to dzwonic sluze pomoca aha i mam nadzieje ze sie spotkamy na jakims zlocie pozdro andy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loko doskonale wie o czym mowie bo dzwoniac do mnie z problemem sam nie potrafilem mu za bardzo pomoc Crying or Very sad

- z jednej strony dlatego ze silnik nie dawal oznak zycia a dwa ze kiedy dowiedzialem sie ze kupil juz samochod z niedzialajacym silnikiem to jakby mnie scielo.

Arrow prosze was - nie popelniajcie nigdy takiego bledu, klient zawsze bedzie mowil ze to drobiazg a potem okaze sie ze pol silnika do roboty.
a co najgorsze nie da sie postawic diagnozy bo to tak jak sekcja zwlok kogos kogo znalazlo sie na ulicy Wink

...trzeba rozbierac i sprawdzac wszystko po kolei bo to moze byc wszystko i nic - a to mnozy koszty. nieuczciwi mechanicy niezle oblawiaja sie na takich pacjetach, a jeszcze kiedy ktos powie ze to jego pierwsze auto itd... - no wspolczuje.

...mam nadzieje ze niska cena zrekompensuje pewna niedogodnosc.

Arrow trzymaj sie loko - jestem z toba Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 7:24    Temat postu: Re: podziekowania Odpowiedz z cytatem

loko36 napisał:
Very Happy Laughing Cool podziekowania dla falkona za wczesniejsze informacje, dzieki temu dotarlem do serwisu w bielsku, jak na razie serwis jest konkretny pozdro andy

A gdzie to??
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

falkon napisał:

jakbys potrzebowal uczciwego mechanika od zawieszenia, wymiany materialow eksloatacujnych, jest sumienny i przede wszystkim kocha samochody io podchodzi do nich z pasja to daj znac. jest w bielsku - i ustawiaja sie do niego kolejki - nie potrzebuje juz reklamy Smile

A gdzie to?
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwazam ze trzeba popierac uczciwych mechanikow, dobre i solidne warsztaty:

Arrow Konserwacja i Naprawa Pojazdow Samochodowych
- Maciej Majewski, 43-300 Bielsko-Biała ul Bukowa 10
kom. 660 101 834

- powolywac sie na Piotra od zielonego Pontiaca z Techniki - to ja Wink

blisko ronda hulanki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Zawsze może się przydać.
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...to w rewanzu za namiar na dobra klime Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koral010n
*
*


Dołączył: Dec 04, 2006
Posty: 152

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 17:21    Temat postu: Re: silnik winnie 95 3,8 gaz Odpowiedz z cytatem

loko36 napisał:
: Naprawiac czy wymienic silnik koszt naprawy ok 2500zł a silnik mozna juz za 1500, tylko czy to sie oplaca ?????


A gdzie Ty "loko36" możesz mieć silnik za 1500zł...

ja szukam od kilku miesięcy i wszystkie od 2400 - 3500zł.
mam rozebrany i obydwie głowice walnięte... du..mokra
coś bym też kupił..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej wyremontowac,wtedy wiesz co robiles,wiesz,ze zastosowane czesci sa nowe itp.,kupujac uzywke takiej gwarncji nie masz,mozesz miec szczescie i wszytko bedzie ok. ale rownie dobrze okaze sie,ze za chwile trzeba bedzie cos grzebac
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... podpisuje sie pod slowami jedi'ego obiema rekami - zreszta pisalem o tym juz wczesniej.

doskonale rozumiem ze bardzo czesto nie ma sie pieniazkow na wiele spraw a samochod jest ostatnia rzecza w kotra inwestuje sie z ledwoscia odlozone pieniazki - wiem o tym bo nie jestem z ksiezyca.

jednakze stosujac polsrodki mnozymy tylko koszty i nabijamy kieszenie nieuczciwym zakladom naprawczym a sami mamy potem mieszane uczucia co do efektu koncowego.

jesli nie jestesmy w stanie zrobic tego na juz a nie jest to nasz jedyny samochod w rodzinie to odlozmy te sprawe na lepsze czasy.

doskonalym przykladem takiej benedyktynskiej pracy u podstaw sa koledzy tobiasz, garet, loko i bardzo sobie to w nich cenie.

oczywiscie rozumiem ze bywaja rozne sytuacje zyciowe wiec od tego jest nasze forum ktore jest w stanie pomoc kazdemu.

jesli masz zdolnosci manualne - chetnie podpowiemy jak to zrobic samemu, krok po kroku czego oredownikiem jest kolega esdarek za co go cenie w sposob szczegolny. Laughing


Ostatnio zmieniony przez falkon dnia Nie Mar 18, 2007 18:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 15:46    Temat postu: warsztat Odpowiedz z cytatem

na chwile obecna moge powiedziec tylko tyle ze mechanik zdiagnozowal wstepnie awarie silnika ale chyba nawet sumiennie pracuje i jak na razie nie sciemnia a cos o tym wiem bo choc dlugo juz nie pracuje w zawodzie mechanika tocos tam z wiadomosci mi pozostalo MECHANIKA POJAZDÓW AMERYKANSKICH S KWAŚNY BIELSKO-BIAŁA UL REGERA niestety nr nie pamietam ale jest to kawalek za Fabryka Pił i Narzedzi w Wapienicy zostal mi polecony przez pewna osobe jako dobry zaklad, przy okazji posiada rowniez czesci w cenach przystepnych i nie trzeba sciagac z daleka swiece sciagalem z Wroclawia plus oplata za przesylke a u niego cena byla nizsza i bez przesylki nio coz dopiero powoli poznaje ten rynek Smile))) pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 15:48    Temat postu: odpowiedz dla koral010n Odpowiedz z cytatem

sluchaj ten za 1500 poszedl ale dam Ci nr telefonu do Tarnowskich Gór podobno w dobrym stanie za 1800zł ZAPISZ WASC 507 429 002 moze Ci to pomoze pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koral010n
*
*


Dołączył: Dec 04, 2006
Posty: 152

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko ok!! Jedi i falkon - dobre słowa wsparcia płyną od Was kolejny już raz - i za to dzięki..

Silnik wyjąłem i rozebrałem w zeszłym roku z zamiarem remontu..

I szlak mnie trafił jak dałem głowice do sprawdzenia -- obydwie pęknięte w takich miejscach, że nie spawa się..(nie wiem kiedy się przegrzały)

..i co kupić może głowice niepewne po 800zł = 1600zł, czy za 1500 - 2000zł cały silnik i z dwóch złożyć jeden.????
A może założyć drugi i zobaczyć co wart ??
Przecierz swojej roboty nie liczę...

A..jeszcze sprawdzenie skrzyni (600 + 400zł uszczelki) na początek..

Ale jest chyba jeszcze leprze wyjście - poprostu pozbyć się wszystkiego, o czym mechanik nie powie, z wiadomych względów.

I to takie moje mizerne rozumowanie...


P.s. dzięki - loko36 - za namiar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Glowice mozna sprawdzic na szczelosc,jest do tego urzadzenie,trzeba tylko z gosciem pogadac,a przypuszczam,ze taniej wyjdzie z glowicami jak z niepewnym calym silnikiem
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
koral010n
*
*


Dołączył: Dec 04, 2006
Posty: 152

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głowice były sprawdzane na szczelność - 2 x po 60zł i "po ptokach" - kup se.. drugie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...koral, musisz sobie w tej chwili odpowiedziec na wazne, ...zajebiscie wazne pytanie Wink

...ile jest wart dla ciebie ten samochod? czy ma wartosc sentymentalna, czy kochasz go za to ze jest czy tylko dlatego ze do tej pory byl, ...a teraz sa z nim same problemy? czy kiedy wchodzisz do garazu i patrzysz na niego to bierze cie obrzydzenie czy wrecz przeciwnie, ...mowisz sobie - cholera, wspanialy samochod, tylko ten silnik Confused

jesli masz 100% pozytywnych odczuc to bierz sie za remont, nie kupuj drugiego silnika bo nie wiadomo co w nim siedzi.

jesli krucho na razie z kaska albo w planach sa inne wydatki to czekaj spokojnie, przyjdzie czas, przyjdzie i kasa - nie ma nic wspanialszego jak odbudowa ukochanego samochodu Laughing

...kiedy go potem odpalisz, przejedziesz sie, przypomnisz sobie najlepsze chwile w tym samochodzie - bedziesz wiedzial o czym mowie. Cool

...a jesli jest wrecz przeciwnie - no coz, swiat nie jest idealny Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koral010n
*
*


Dołączył: Dec 04, 2006
Posty: 152

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no.. i znowu mam namieszane pod sufitem...

muszę odczekać i przegryźć to jeszcze raz na spokojnie...
ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nikt za ciebie tego nie zrobi Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loko36
*
*


Dołączył: Mar 01, 2007
Posty: 35
Skąd: bielsko-biała

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 10:26    Temat postu: no i mamy przyczyne Odpowiedz z cytatem

niestety 3 zawory nieszczelne 1 skrzywiony, i 1 popychacz skrzywiony na razie cala reszta ok mechanik zrobil przeglad i wychodzi ze w porzo czekam niestety na zawory bo brak i trzeba sciagac
nio dawno mnie nie bylo ale nie samam praca czlowiek zyje i trzeba odpoczac
pozdrawiam wszystkich andrzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad biedny windstarek...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

falkon napisał:

doskonale rozumiem ze bardzo czesto nie ma sie pieniazkow na wiele spraw a samochod jest ostatnia rzecza w kotra inwestuje sie z ledwoscia odlozone pieniazki ...


Niestety falkon - tutaj się mylisz, ostatnią rzeczą w którą inwestuje Polak to niestety są zęby... Wink
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu mnie uraziles:) pierwsze i ostatnie pieniadze zawsze wydam na zeby-dlatego(oraz dlatego,ze nie jestem zaczepny;) moge sie pochwalic w wieku 40 lat wszstkimi swoimi i zdrowymi bez dziur!!! mimo wszystko jestem polakiem(szkoda,ze edit juz tego nie doczekal Laughing )
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no ja tam tez nie lubie bulu zeba, tak jak nie dzialajacego samochodu - wiec to sa priorytety. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GAZDA
*
*


Dołączył: Nov 23, 2005
Posty: 1018
Skąd: Rabka

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u mnie jest tak, że jak auto nie działa to nie ma kasy na zęby i inne...
wię kolejność inwestycji jest oczywista...
_________________
'96 FORD taurus GL 3.0 wagon

'91 CHRYSLER LeBaron GTC 3.0

ŚLEBODA ABO ŚMIERZĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group