www.asu.pl :: Zobacz temat - Central Windstar !! DZiś oszalał:((
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Central Windstar !! DZiś oszalał:((

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
humi - jacek
*
*


Dołączył:
Posty: 64
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 19:40    Temat postu: Central Windstar !! DZiś oszalał:(( Odpowiedz z cytatem

Rano otworzyłem windstara z pilota, i zaraz zaczeły sie jaja, cąły czas wszystkie siłowniki chcodzą tak minimalnie i w każdych drzwiach słychać siłownik a bolce minimalnie się wysuwają !! Jak po przyciskam bolce ręcznie ucichnie !!
Przy otwarciu jedncyh drzwi np kierwocy zaczyna się dziać to samo !
Jak przycikiem w rdzwiach przycisne przycik otwarci -wszystkie siłowniki jakos tak dziwnie delikatnie brzęczą -ale drzwi nie otwierają !!
A również nie ma możliwości zamkniecia samochodu centralem Sad(
Przy używaniu włącznika na drzwiach przy zamykaniu słychac prace przekaźnika i zaraz zaczyna sie szał .przy otiweraniu nie odzzywa sie wcale przekaźnik /zminie na inny i to samo ! Wcale nie reaguje central!
Miał ktoś coś podobnego ?
Wie może ktos co się dzieje ! Pzdr Jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Mar 07, 2005 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostała się woda do któregos z siłowników i pewnikiem przymarzła morze to ci doprowadzic do spalenia siłowników jeżeli cały czas będa się chciały otworzyć Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 1:43    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Mroz, wilgoc itp. Odczekaj kilka dni i ma przyjsc odwilz... (teraz wiele osob ma problemy z centralnym zamkiem) Mozesz szukac po instalacji, pruc tapicerke a i tak mozliwe ze nic nie znajdziesz. Ja bym dal sobie spokoj i poczekal kilka dni....

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszelki wypadek ja bym wyciągną bezpiecznik od centrala żeby ci się nie popaliły siłowniki tak jak @ASU wspomniał jeżeli nie chce ci sie pruc tapicerek a jak sie ociepli to powinno samo przejść Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem podobną sytuację , ale jeszcze jak jeździłem renówką .
naciskam na przełącznik pilota a tu tylko buczenie i bardzo wolne otwieranie ale nie pełne , a że trafiło mi się to na urlopie w trasie zajżałem do warsztatu
elektromechanicznego , okazało się ,że coś w kablach przechodzących do drzwi się porobiło i było podane , albo za małe napięcie , albo za mała moc teraz nie pamiętam dokładnie ... gościu skasował tylko 20zł. i zaczeło wszycho grać O'K
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group