www.asu.pl :: Zobacz temat - Kupiłem nową pompe wspomagani ! Do winsatra 95!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupiłem nową pompe wspomagani ! Do winsatra 95!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
humi - jacek
*
*


Dołączył:
Posty: 64
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 0:33    Temat postu: Kupiłem nową pompe wspomagani ! Do winsatra 95! Odpowiedz z cytatem

TAK jak w temacie ,kupiłem pompę .dostałem ale to tylko sam środek i uszczelniacze !! . czy ktos rozkładał i skaładał pompę wspomagania do winiego !!
Bo mam jedna zapasową całkiem wy....ną i w tej bym wsadził wszystko nowe , tylko nie wiem czy to trudno sie robi ile czasu zajmie Smile
Nigy nie rozkładałem pompy wspomagania !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 8:49    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

ile dałeś za te szpeje ? stara ci mruczy ? czy padła do końca ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
humi - jacek
*
*


Dołączył:
Posty: 64
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mruczy ..a ta kosztowała 520pln ja już raz wyminiłem na używana pojeździłem 20,,000 i znowy to samo ..teraz chciałem zobaczyć jak bedzie z nową
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
humi - jacek
*
*


Dołączył:
Posty: 64
Skąd: lubuskie

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mruczy ..a ta kosztowała 520pln ja już raz wyminiłem na używana pojeździłem 20,,000 i znowy to samo ..teraz chciałem zobaczyć jak bedzie z nową
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wyciagalem z tempo wklady.mysle,ze nie powinno byc wielkich roznic.sa dwa silniczki w ktorych poruszaja sie srubki oraz krzyzak na srodku.wystarczy odchylic lusterko w jena ze skrajnych pozycji,trafic srubokrentem w krzyzak i lekko go podwazyc.samo wyskoczy potem juz tylko wyciaga sie srubki z otworow(przez pociagniecie albo uzywajac steroania lusterkiem az sie wykreca.czasami srobki zostaja w gniazdach i puszczaja od wklad gdzie sa na przgubach kulowych.wtedy warto je wykrecic i wlozyc we wklad bo potem latwiej go zamontowac.montaz przerowadzic w odwrotnej kolejnosci(srubki w gniazda silniczkow,krzyszak na swoje miejsce i "na wcisk") nie wydaje mi sia aby udalo sie komus zdemontowac lustro z wkladu.moje byly klejone na straszny silikon:) jak chcialem zamontowac maty grzewcze to musialem kupic nowe lustra-ale jst super rano lub w deszczu-myk guziczek i za kilkadziesiat sekund lusterka suche!!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak zrobiłeś te ogrzewanie ?

Bardzo fajna sprawa, też o tym myślałem ale nie wiem jak się za to zabrać Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o ogrzewanie lusterek to znalazłem odpowiedź na www. allegro.pl też myślę o takim bajerku ... są to nie drogie bo około 10 zł. sztuka maty samoprzylepne z podłączeniem elektrycznym ponoć dobre mam namiar na gg gościa co wysyła takie cacka ( Gadu Gadu - 6872628 ) Wink jest odrazu zamieszczona instrukcja montażu Idea
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group