www.asu.pl :: Zobacz temat - KOŁO DOJAZDOWE czy jest coś przeciwko ??
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KOŁO DOJAZDOWE czy jest coś przeciwko ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 11:03    Temat postu: KOŁO DOJAZDOWE czy jest coś przeciwko ?? Odpowiedz z cytatem

mam gaz ( w samochodzie Smile w kole zapasowym a koło lezy w bagazniku T&C 98' czy ma sens kupowanie dojazdówki

i czy wiecie czy pasuje od Voyagera 2000'

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez woze dojazdowke bo byla na wyposazeniu.zalozylem gustowny pokrowiec srodek kola wypelnilem podrecznymi rzeczmi(przewody,rekawice,kompresorek,zapas zarowek itp) niemniej i tak zajmuje ono sporo miejsca. wiele osob kupuje zamiast kola zestawy w sprayu do tymczasowego uszczelnienia opony. mysle,ze to calkiem madry pomysl,zwlaszcza,ze i tak woze kompresorek wiec moge zawsze jeszcze dopompowac do tego co mi wyleci z pojemnika:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to B.wygodne spray ale na polskich drogach czasem moze sie zdarzyc rozerwanie opony . Bylismy ze znajomymi w Horwacji kolega najechał na ostry kraweznik - rozerwana opona - wtedy spray mozna sobie w kieszen schowac - najblizszy serwis 30 km i to nie codziennie hmmm

wywolalem temat bo chodzi mi o przekonanie samego siebie ze bedzie to lepsze niz duza ciezka opona !!! a do tego cena - znalazlem za 250 zeta - moze macie jakies namiary ???

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za 250 to rozumiem,ze ta dojazdowka na chromowanej alufeldze jest zalozona? poogladaj sobie oferte na allegro a napewno cos dopasujesz. tam za 250 kupisz ok 5 dojazdowek. tylko kaz sobie podac rocznik opony.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja takze mam dojazd w pieknym pokrowcu, zajmuje mi niewiele miejsca i nie wyobrazam sobie wozenia kola o rozmiarze 215/55 R 16 w bagazniku.

poza tym takie kolo przy jakiejs przygodzie dziala jak taran w samochodzie Confused

im mniejsza masa tym bezpieczniej - w miare Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fifik
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra Panowie, trochę zmienię temat: jak się ma dojazdówka do ASB? Czy nie będę miał problemu ze skrzynią jeśli założę na jedną stronę dojazdówkę, a na drugiej mam 215x50x16"??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

falkon napisał:

poza tym takie kolo przy jakiejs przygodzie dziala jak taran w samochodzie Confused

im mniejsza masa tym bezpieczniej - w miare Wink


Dlatego dorobiłem do mojego zapasu (mniejszy ale nie typowa dojazdówka) uchwyt mocowany do miejsc mocowania foteli. Podobnie jak fotele moge to przestawiac po całym samochodzie, taki stojak z kołem stojacym pionowo zajmuje mniej niz połowa szerokości fotela.
Słyszałem, ze mozna w TS zamontować koło na typowej windzie pod lewymi drzwiami, niestety nie widziałem takiego patentu.
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... na kazdej dojazdowce masz okreslona predkosc - max 80 km/h, do tego jesli bedziesz jej uzywal tylko do dojazdu do najblizszego gumiarza nic sie nie stanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hetmann
*
*


Dołączył: Feb 18, 2007
Posty: 77

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak wogóle - lamerskie pytanie - jaki jest rozstaw śrób w voyagerze 96 ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group