www.asu.pl :: Zobacz temat - Gdzie pracujesz ??
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie pracujesz ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ciągle mało Laughing
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to i ja coś od siebie.
Technik mechanik o specjalności naprawa poj. samochodowych. W swoim zawodzie przepracowałem zero godzin Very Happy
Zajmuję się producja pianki tapicerskiej; tak zawodowo. Prywatnie natomiast mam wlasny zespół muzyczny grający tzw. chałtury oraz zajmuję się aranżacją utworów muzycznych, choć z braku czasu coraz rzadziej. Zespół natomiast rozwija się świetnie. Maży mi się, że kiedyś będę zajmował się tylko muzyką i nie będę musiał pracować zawodowao.
Windstar to drugi amerykaniec jakim jeżdżę, wcześniej TS.
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maly99 napisał:
17 Rolling Eyes ale za to 3 lutego idę już zapisać się na prawko a potem Taurus 1 generacji Very Happy


o kurcze, fucktycznie nie jestem najmlodszy;) mam skonczone 25lat...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rafal_ram
*
*


Dołączył: Sep 05, 2006
Posty: 178

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to i ja napiszę, co robię na codzień od 9 do 17 Sad
Jestem z wykształcenia informatykiem (obroniłem mgr. w tym sezonie), a pracuję w dużej korporacji jako menedżer produktu (elementy sieci szkieletowej dla sieci telefonii komórkowej). Mam to niechlubne zajęcie "poganiacza" ludzi do pracy... ktoś to musi robić Wink Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[na szczęście poganiam Niemców a nie Polaków, więc "swoich" nie ruszam Wink ]

Mam 25 latek (prawie Wink ) i w listopadzie 2005 na 24. urodzinki kupiłem sobie Fieraczka.

Dość dobrze mówię po niemiecku, więc jak ktoś będzie miał jakiś problem, to może będę mógł pomóc...

Z takich ciekawostek: mój znajomy z innego forum za pisanie na forach tego co naprawdę myśli o partii rządzącej (mam nadzieję, że już niedługo rządzącej) miał odwiedziny znajomego dzielnicowego... i teraz będzie miał bieganie po sądach Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Fiero ma fierownicę do fierowania dla fierowcy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczekaj ...to juz do tego doszlo w naszym pieknym kraju,ze jak rzadza kretyni to nie mozna tego powiedziec glosno
???
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
rafal_ram
*
*


Dołączył: Sep 05, 2006
Posty: 178

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj usłyszałem dowcip:

- Jaka jest różnica pomiędzy demokracją Polską a Amerykańską?
- No jaka...?
- Demokracja Polska gwarantuje wolność wypowiedzi... a demokracja amerykańska - wolność po wypowiedzi...
_________________
Fiero ma fierownicę do fierowania dla fierowcy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
no dobra....38

No to jesteśmy równolatkami Very Happy
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Benek
*
*


Dołączył: Jun 22, 2006
Posty: 693
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra.... w na początku stycznia przyszłego roku zmiana kodu, piątka z przodu Wink
_________________
Chevrolet Trans Sport 3,4L V6 '01r,
Oldsmobil Silhouette 3.4L V6 '00r, Gazowany u Luky'ego
[IMG]http://images62.fotosik.pl/809/1b6d041f3d165805m.jpg[/IMG]
www.youtube.com/watch?v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mialem nadzieje ze to ja bede najmlodzy!!
21 latek. sadzilem ze ludzie w moim wieku kupuja calibry, golfy, betki, i inne europejskie glowna.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ANDREA
*
*


Dołączył: May 08, 2006
Posty: 26
Skąd: CZELADZ

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypuszczam że jestem jednym ze starszych lub najstarszym użytkownikiem tej strony . Mój licznik dobił do piędzdzesiątki w tym roku.Z zawodu jestem Technikiem Mechanikiem( od większych silników
tak z 10-12 tyś. KM, mniejsze też i innych urządzeń na statku).Dziesięć lat przepracowałem w rybołówstwie dalekomorskim(nie zapłacona robota) póżniej były kontrakty do 95 r. Kiedy to miałem pecha i uległem wypadkowi. Od tego czasu jestem na państwowym garnuszku-renta.Oczywiście żeby przeżyć pracuję,w małej firmie gdzie mielimy węgiel.Mój konik motoryzacja.Moje pierwsze spotkanie z amerykanami lata 80te FORD MUSTANG fajna bryczka, ogólne zauroczenie amerykańcami,ale na kupno w tym czasie nie było kasy.Dopiero teraz gdy pojechałem po auto do niemiec doszłem do wniosku dlaczego nie amerykan.
Co do naszego kraju ,to czym dłużej w min mieszkam tym bardziej uważam się za większego idiotę że nie zostałem gdzieś gdy byłem piękny i młody.Pewno już dawno jeżdziłbym amerykanem. Zawsze ciągło człowika z powrotem do kraju,a tylu kolegów zostało.Ale jak to mówią,gdyby człowiek wiedział że się przewróci to by siępołożył. Rolling Eyes
_________________
POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORD WINDSTAR 3,0/96 ZAGAZOWANY BARDZO DOBRZE, DWA Z PLUSEM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 6:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andrea-musimy sie napic gdzy podzielam twoje poglady , a przez czeladz przejezdzam dziennie 2 razy:) (oczywiscie jak sie napijemy to dalej popelzne piechota!!!) Very Happy
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sosnowca pojdziesz ze spiewem na ustach Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V do 2 tygodni to sie zmieni
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky


Ostatnio zmieniony przez esdarek dnia Sob Paź 14, 2006 14:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

35 jeszcze przez 2 miesiace...

Przy okazji zmieniłem status z bezrobotnego na zatrudnionego w zajebiście dużej firmie komputerowej Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I Ja się dopiszę jestem prawie czterdziestolatkiem Technik mechanik z zawodu a wypracowane elekromechanik samochodowy pracowałem w PKS osobowy potem Chemia RCMB a 13 latek w Gazowni na warsztacie moja kariera skończyła się u prywaciaża i wypadek przy pracy [ położyłem silnk spadający z wózka na ziemi około 700 kg ja głupi] nawet nie mam renty bo nie chciałem robić kłopotu a teraz cierpię ale to było mineło a ja miękie serce mam ,po czym siedzę w domu ale moja znajomość aut utrzymuje mnie przy życiu ponczek to mój pierwszy amerykaniec lubie drania mimo że czasem sprawia kłopoty Laughing co do kraju to myślałem o wyjeździe ale nikt nie chce mi pomóc bo uważają że tu jestem im potrzebny , moze i mają rację, trochę przerąbałem swoje życie ale nie do końca mam niezłą żonkę pracowitą i czwórkę wspaniałych dzieci dwie kocice i bernardynkę oraz małą terz suczkę by było im raźniej Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
NIKI
*
*


Dołączył: Jul 27, 2005
Posty: 164

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomi.
W tej chwili prowadzę własną działalność gospodarczą. Czyli mam parę sklepów, głównie na lotniskach.. (Kraków, Katowice, może jak sie uda we Wrocławiu )
Teraz przymierzam się do remontu rodzinnej kamienicy w Częstochowie, w celu otwarcia tam hotelu i restauracji .... Wink
Caravan to mój pierwszy Amerykaniec i na pewno nie ostatni...
Lat 27 , żony i dzieci brak... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm .. no to ja też się dziwię .. nie jestem najmłodszy .. 23sezony mam za soba.

wyksztalcenie .. wyższe niepełne .. w tym roku magisterka z automatyki i robotyki ..
sadze ze praca w zawodzie mnie nie ominie .. cociaz kręce teraz mala firemke - lokalny provider internetu... rodzinka uslilnie stara mi sie wyperswadować zebym robil papiery na rolnika .. Neutral gdzies tam sobie zakupili pol gminy Wink

wiecie co .. my w takim komplecie roznych osobowosci to jestesmy w stanie rozwiazac kazdy problem przecietnego amerykanieckiego samochodu ;P


p.s.
kiedy planowany jest jakis zlot w poblizu zachodniopomorskeigo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
koral010n
*
*


Dołączył: Dec 04, 2006
Posty: 152

PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Benek".... u mnie też wskoczy 5 w kodzie /z przodu/...

pozdro...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ADAMKO- 47 wiosen i tyleżsamo zim zawód ślusarz-mechanik(lecz nie samochodowy) wykonywanych wiele zawodów-ślusarz, hutnik,suwnicowy,preser obecnie (od 18 lat) zajęciem moim jest wolny zawód twórczy - TV KINO TETR REKLAMA IMPREZY KONCERTY POKAZY - robię oświetlenie w/w - kilka z nich ; PITBUL , DALEKO OD NOSZY , A TO POLSKA WŁAŚNIE , LAWSTORANT , SZYMON MAJEWSKI SHOU , FUNDACJA POLSAT - no wystarczy bo zabraknie mi znaków . Z zamiłowania - miłośnik AMERYKAŃSKICH SAMOCHODÓW - od 4 lat i TO JEST TO - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2007 ROKU i aby tak dalej ASU
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
robal
*
*


Dołączył: Feb 03, 2007
Posty: 44

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem technologiem żywienia czyli kucharzem zwyklym ale po technikum.po szkole w zawodzie nie pracowalem tylko swoja firme zalozylem [alarmy samochodowe]zarło z 5 lat,a potem umarło i poszlem na pływanie.no i tak juz teraz jestem cheef cook na złomowatych statkach u norwegów.pare lat temu ja zielki po 4.20 stały to nawet fajny hajcyk z tego byl a teraz .szkoda gadac tyle ze pozwiedzam troche swiata.od trzech lat z przodu mam trojke,czyli chrystusowe w tym roku haha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skbart
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz JA!!

Mam 3 dychy na karku i staram się zarobić na życię prowadząc Agencję Poligraficzną wraz z drukarnią.
Z wykształcenia jestem po Technikum KOLEJOWYM za to magisterkę kończe wieczorowo na wydziale MECHATRONIKI w Warszawie.

Tak jak każdy pożądny Warszawiak wyprowadziłem się na jej obżerza bo smród jaki się w niej rozpościera jest nie do wytrzymania.

Pozatym mam fajnążonkę, dwójkę chłopaków (synów) oraz PSA!!

Dodatkowo mam fioła na punkcie militarii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rico_wr
*
*


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 204
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 33 lata, z wykształcenia jestem socjologiem. Pracowałem najpierw parę lat jako dziennikarz sportowy w telewizji a potem w radiu. Teraz już 8 lat zawodowo handluję samochodami. To znaczy teraz tylko je sprzedaję (VW) a wcześniej kupowałem i sprzedawałem. Obecne autka są którymiś z kolei ale Mustang jest świętością!!!
A moja Żonka prowadzi aptekę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wolf
*
*


Dołączył: Mar 07, 2006
Posty: 53
Skąd: Ĺźagań

PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to i ja witam wszystkich 36 lat 3 lata pracowałem w PKP jako elektryk ,póżniej ojczyzna wezwała i tak zostało tam się douczyłem i zostałem technikiem elektronikiem teraz jestem starszym chorążym żonka brunetka +czworo dzieci+pies
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mrowkal
*
*


Dołączył: Feb 05, 2007
Posty: 22
Skąd: wrocław

PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja też coś napiszę o sobie. 33 lata. 3 zawody: 1. technik-mechanik w zawodzie przepracowane 0h Smile. 2. pielęgniarz (z przymusu niejako - nieudany 1 semestr studiów, wojsko się upominało, a to była jedyna szkoła, która przyjmowała od lutego więc wstąpiłem i zakończyłem dyplomem hehe Smile. A w międzyczasie rozpocząłem i zakończyłem studia z tytułem mgr administarcji, czyli jestem administratywistą - to mój trzeci wyuczony zawód.
Obecnie prowadzę własną jednoosobową firmę - usługi medyczne (pielęgniarskie, głównie tzw. zastrzyki, kroplówki, pobieranie krwi). Pracuję też, ale i głównie w dużej prywatnej przychodni, dla której świadczę powyższe usługi i nie tylko Smile ).

Jakby ktoś potrzebował wykonanie iniekcji to proszę się nie krępować - dla właścicieli amerykańców zniżka i mniejsza igła Laughing

W posiadaniu Chrysler Vision 3.5 od niecałego miesiąca Smile - zdjęcia w galerii.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz-41lat, emeryt Wink . Kiedys nie miałem alergii na mundur (tą odmianę nabywa się z wiekiem) i skończyłem szkołę w Dęblinie która dawała wczesna emeryturą ale niestety zupełnie nieprzydatny dzisiaj zawód(dwa różne bardzo dobrze płatne w normalnym świecie), w którym pracowałem kilka lat i tak zostałem szczęśliwym emerytem. Nadal jednak pracujemy z żoną u siebie, handlujemy nowymi samochodami (najczęściej w skali 1:72, 1:43, 1:24 i 1:18 ) Wink i innymi zabawkami Wink .

Zainteresowania to: żeglarstwo i windsurfing z lotnictwa juz sie wyleczyłem, lubię też pogrzebać w laminatach stąd może zainteresowanie plastikwagenem. Lubię pogrzebać przy samochodzie sam, nie zawsze wynika to z oszczędności Shocked , a ciągoty do amerykańców miałem chyba zawsze wystarczy zajrzeć do mojej galerii i zobaczyć jakiego miałem luksusowego Tarpana(welury, skóry, drewna i inny kiczyk) . Od ponad 2 lat doprowadzam TS do stanu fabrycznego i jestem coraz bliżej Very Happy .
Z żeglarstwem jestem związany od dzieciństwa ale nigdy nie należałem do żadnego klubu. 15 lat temu zbudowałem sobie łódkę na której staram się spędzać każdą wolną chwilę. Kilka lat temu zaraziłem się od córki (19)windsurfingiem. Cały czas się od niej uczę a najważniejsze , że mamy o czym pogadać przy piwie Wink . Windsurfing polecam wszystkim, zajefajna zabawa, która się nie nudzi bo zawsze jest jeszcze coś do doskonalenia.

Przed komputerem siedzę dla zabicia czasu, najczęściej w pracy, kiedyś prowadziłem sklep internetowy. Przeglądam głównie fora ASU i pontiakowe , czasem tez windsurfingowe i żeglarskie ale tam nic się nie dzieje Wink a o odpowiedź na pytanie strasznie trudno.
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94


Ostatnio zmieniony przez tomek dnia Wto Mar 06, 2007 16:45, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Wto Mar 06, 2007 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...xyz

Ostatnio zmieniony przez falkon dnia Pon Maj 07, 2007 22:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rico_wr
*
*


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 204
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że więcej osób zbiera modele Very Happy . Ja też mam takie hobby. Ale zbieram tylko skalę 1:24 i Mustangi w skali 1:18. Właściwie Stangi we wszystkich skalach.
Tych w sk 1:24 mam ok 400 a 1:18 20 sztuk. Korba jest ale każe się cieszyć Żonie że nie zbieram orginałów (1:1) Mr. Green
Te są pod domem tylko 4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHCIALEM DODAC,ZE TEZ ZBIERAM RESORAKI...MAM JUZ 1 NAZYWA SIE FORD CROWN VICTORIA POLICE INTERCEPTOR W SKALI 1:43 I DOSTALEM GO Z JAKAS GAZETA....Smile
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...modele z gazety, ohyda, bleee... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rico_wr
*
*


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 204
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale początek kolekcji już jest! Królowa Limuzyn to dobry temat...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to tera ja

-rocznik - 65 ( 42 lata )
-przebieg - ostatnie 10 lat siedze ......... przed kompem Smile
-pojemność - niestety bez 2KC wiele już nie moge
-prędkość max - nieograniczona aż padne na ryja kiedy mi kręgosłup wysiada
-karose..ryja - trzyma sie az nadto dobrze ( podobno w cieniu wyglądam na dwa razy młodszego hehe )
-garage - Pruszków ( ale mój zawód nie koliduje z prawem !! )

a juz troche poważnie
ZAWODOWA (aż wstyt - ale tłumacze zawsze ze walczyłem z komuną i nie dawałem sie nauczać komunistycznymi metodami hehe ) szkoła na Hożej kierowca mechanik ( nigdy nie pracowałem w tym zawodzie ) - moje marzenie z tamtych lat kierowca TIRa - na szczescie niezrealizowane jak patrze na to co sie dzieje - a widze dziennie po pare na naszym placu - potem wojo na "skotach" - sprzet cos pieknego !!!! 8 x 8 i moc była ze mną jak jechałem po lasach !!! ale duzo sie nie najezdzilem bo bylem pisarzem kompanijnym - po 9 miesiacach było rozwiazanie i udałem sie na wolnośc - rozwiązanie problemu Smile
pracuje nie u siebie - prowadzimy z żoną firme szefa - ma to zalety i wady . jestesmy w robocie 24x24 h . od 15 lat raz na urlopie ( 5 dni sam ale za to w Horrrwacji - zona zostala -pilnowała interesu szefa - bez podtekstów !!! ) w tym roku bede starac sie pobić rekord urlopowy i jechac oczywiscie najlepszym na świecie CHRYSLEREM T&C super bryka .
firma - z grubsza REKLAMA - produkujemy STANDY ( szafy papierowe ) dla branzy kosmetycznej - pracy tyle ze teraz pisze to co pisze ze stresem ze bede dzis siedziec gdzies do 3 rano .
poza robota jeszcze dzis musze dotrzec silnik spalinowy 5,2 cm3 to moja ktoraś z kolei pasja ale najbardziej rozwinięta -poza praca która jest PASIĄ 80%procentową ( mela G ) . 25% to RC czyli serwis samochodów spalinowych , wyscigi , ( w zasadzie drugi zawód ) 5% odpoczynek ( przy RC ) 10% sen 10% rodzina 5% TV itd czyli żyje sobie na 102 (ponad zresztą )

pozatym moja pasja jest rozpisywanie sie bezsensu co widać

aaa pozatym zabrałem sie za samoserwis CHRYSLERA hehe bo niewierze politykom ( a nie to z innej pioseni - oczywiście MECHANIKOM )
choć w nadarzynie jest fajny warsztat - zaczynam im ufać

musze sprawdzic co tam na hali ( nie jestem w górach ) bo na dwie zmiany pracujemy a ja pilnuje obydwu

wiec jezeli jeszcze was nie zanudziłem to coś jeszcze poPISze .

PiS ( dawne PS )
teraz warto udzielac sie w polityce Smile szczególnie na strzelnicy !!!! celować w żółte .

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Czw Mar 08, 2007 3:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..fajny chlop musi byc z ciebie janek Wink

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mysiauek
*
*


Dołączył: May 02, 2007
Posty: 630
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo późno ale trzeba mnie się dołączyć.

A ja mam pracę związaną z usa Smile
Robię sobie SOXa w cholernej korporacji Smile

Pozdrawiam.
michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
raster
*
*


Dołączył: Apr 07, 2007
Posty: 84
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyłączam się ,

jak Janusz 42 lata ,
jak Skbart drukarnia pod Warszawą
(skończona kiedyś Politechnika - inż Elektryk)
i od niedawna Dodge Grand Caravan

żona (jedna)
dwóch synów którzy juz prawie mnie przerośli
dwa psy
(żeby było do pary dwa vany bo żona jeżdzi Alhambrą)

z nieśmiałoscią i podziwem przeglądam forum bo sam mam dwie lewe ręce do mechaniki
no ale dzięki wam wiem o czym mówi do mnie mechanik

odkąd kiedyś zobaczyłem Voyagera zawsze chciałem mieć takie auto ale zawsze jakoś nie wychodziło i tak po 15 róznych samochodach
udało się
poprzednio jeździłem Alhambrą i doszedłem do wniosku, że prawdziwy samochód to VAN, a wiadomo że prawdziwy VAN to amerykański VAN Smile

na hobby brak czasu Sad
ale narty zimą obowiązkowo!
no i żagle latem czasem jak się uda

pozdrawiam
vanfan
Robert Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DaRu
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 117

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja coś od siebie Very Happy miltizawodowiec
Zawody wyuczone: muzyk i ekonomista.
Zawody wykonywane: muzyk, dziennikarz, pedagog, specjalista PR.
Dodatkowo wiele hobby: astronomia, lotnictwo, internet i wiele, wiele innych...

Na codzień pracuję w znanej rozgłośni radiowej, po godzinach dorabiam sobie na zlecenie z znanej stacji telewizyjnej i nie jest to TV Trwam Very Happy
Dodatkowo prowadzę działalność w której wykonuje wszystko to czego nie udaje mi się wykonywać w radiu i telewizji. Zajmuje się m.in menegmentem polskich artystów, organizacją imprez masowych, kształceniem dzieci (ale już tylko do czerwca i rezygnuję ze względów ekonomicznych). Jak zostanie trochę czasu. latam (średnio 2 razy w roku, bo na więcej nie ma czasu).

Przy kompie prawie codziennie, to zboczenie zawodowe. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiek 42 latka (włosy siwe)
Zawód - od 22 lat strażak, obecnie w Warszawie (chory na pęcherz lub sikawkowy jak kto woli)
Obecnie szykuję się na wcześniejszą emeryturę.

Żona jedna i dwie córki(18 i 14lat).
Wraz z żoną prowadzimy firmę okienną. Obecnie przebranżawiam się na wynajem aut do ślubów i innych okazji - dlatego zakupiłem chryslera 300M.
Zamiłowanie do mechaniki samochodowej (nie spełnione- technik mechanik obróbka skrawaniem lub technik pożarnictwa a nie samochodowy).
Zimą góry i narty, co roku gdzie indziej, a latem to różnie - przeważnie na montażach.
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bax111
*
*


Dołączył: Apr 18, 2007
Posty: 66

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem tu od niedawna ale dosc czesto., bo kupiłem po raz pierwszy amerykanca [za namową zony zreszta]. jestem z warszawy mam 44 latka prowadziłem pomoc drogowa a obecnie prowadze firme handlową. moje najwieksze hobby to windsurfing
_________________
CRD 2003
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

almado napisał:
Z wykształcenia inżynier elektronik, specjalność akustyka ale... juz chyba do wymarzonej pracy nie wrócę, zostało super hobby Smile Obecnie bezrobotny, niech trochę Państwo kasy odda zabranej z 10-letniej działalności gospodarczej:) Obecnie przy komórkach - żonka prowadzi we Wrocku salonik GSM, stąd bardzo często na parkingu w kerfurze po lewej na wzniesieniu jaśnieje srebrny ponton:) Jak ktoś będzie miał potrzeby telefoniczne, zapraszam - używamy całej dostępnej wiedzy i mozliwości ku zadowoleniu klientów (coś jak ASU) Smile
Za niedługo będziemy też montowali telewizję cyfrową (tę nowość z ITI), jakby kto miał ochotę Smile


hoh...kolega po fachu. ja to jeszcze czasami analizki obiektów walne..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adamko
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 370
Skąd: Ząbki (Wa-wa)

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaRu napisał:
No to ja coś od siebie Very Happy miltizawodowiec
Zawody wyuczone: muzyk i ekonomista.
Zawody wykonywane: muzyk, dziennikarz, pedagog, specjalista PR.
Dodatkowo wiele hobby: astronomia, lotnictwo, internet i wiele, wiele innych...

Na codzień pracuję w znanej rozgłośni radiowej, po godzinach dorabiam sobie na zlecenie z znanej stacji telewizyjnej i nie jest to TV Trwam Very Happy
Dodatkowo prowadzę działalność w której wykonuje wszystko to czego nie udaje mi się wykonywać w radiu i telewizji. Zajmuje się m.in menegmentem polskich artystów, organizacją imprez masowych, kształceniem dzieci (ale już tylko do czerwca i rezygnuję ze względów ekonomicznych). Jak zostanie trochę czasu. latam (średnio 2 razy w roku, bo na więcej nie ma czasu).

Przy kompie prawie codziennie, to zboczenie zawodowe. Very Happy



Very Happy NIE MA TO JAK WOLNY ZAWÓD

PZDR ADAMKO.
_________________
CHRYSLER T&C 3,8V6 03' teş SEKWĘKA

(przyjaciel Ĺźubra)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
DaRu
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 117

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adamko napisał:
NIE MA TO JAK WOLNY ZAWÓD

PZDR ADAMKO.


Nooo Very Happy mi się też podoba.
Nikt nie stoi nad głową, sam dla siebie dyrektorem i pracownikiem, choc czasami bicz do pogonienia by sie przydał.... lenistwo to moja cecha Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat troche starawy ale jako nowy user poczuwam sie dopisania swojego cv Smile
lat 26, skonczone technikum elektryczne, potem inzynieria materialowa(spec. ~korozja), w czasie studiow pracowalem na politechnice i robilem rozne dziwaczne badania...potem sie wynioslem na pol roku w okolice wroclawia i pracowalem jako technolog w firmie ktora robila kompozytowe rury do ogrzewania podlogowego...obecnie pracuje w "przemysle weglowym" w moim rodzinym miescie Smile oprocz tego od 14 roku zycia dorabiam w malej rodzinnej firmie jako mechanik samochodowy i motocyklowy (glownie silniki i elektryka)...wogole motocykle i podroze to moje drugie zycie - nosi mnie po calym swiecie glownie na biedny wschod bo do zachodu mam jakoms "niechec" Smile na 25letnim motocyklu zjezdzilem kawal europy, nawet o syrie i iran sie otarlem..wogole duuuzo opowiadania :-)niefortunny zbieg okolicznosci sprawil rowniez, ze posadzono mnie na kilka godzin w tureckim areszcie i chciano mnie deportowac Wink
amerykany podobaly mi sie od zawsze ale dopiero jak sie okazalo ze bedziemy mieli potomstwo to sie wraz z moja gorsza polowa zdecydowalismy na zakup - podobno jak sie ma dzieci to juz na nic nie ma kasy, wiec stwierdzilismy ze lepiej kupic przed narodzinami Smile

>TOBIASZ > Asu wszystkie subkultury sa wstanie stworzyc grupy >mafijne!! wez pod uwage motocyklistow, niestety chuliganow.......... i >innych!!

tobiasz...jak cie kiedys spotkam to ci za te mafijno/motocyklowe subkultury powietrze pospuszczam z kółkoow !!! Razz
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja też. Smile 36 skończyłem, z wykształcenia jestem elektronikiem, od 15 lat prowadzę serwis kserokopiarek.Uwielbiam wprost grzebać w autach. I dodam że jestem zatwardziałym fanem Gwiezdnych Wojen Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaRu napisał:
Jak zostanie trochę czasu. latam (średnio 2 razy w roku, bo na więcej nie ma czasu).



Pochwal sie na jakim sprzęcie.
Ja najmilej wspominam Muchę 100, to dawne czasy ale to była pasja.
Potem Mi-2 i Mi-14PŁ juz zawodowo i to spaliło pasję, chociaż gdyby była okazja chętnie bym przetestował Robinsona, mimo tego że wirnik kręci się w przeciwną stronę Wink
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

datatomek napisał:
prowadzę serwis kserokopiarek.


hehe, ja akurat tylko pracowalem i naprawialem... Very Happy
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DaRu
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 117

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... Robinson Very Happy moje marzenie. Very Happy
Znajomy w firmie ma R-44 i czasami latam... na fotelu pasażera Very Happy
A prywatnie to wybieram cos tańszego: lotnie, paralotnie, motolotnie i czasami Cesną wójka Very Happy . Teraz lece, żeby polatać jakimś radzieckim wynalazkiem. Mamy dzisiaj zdjęcia dla TVNu do jakiejś produkcji o zagrożeniach przeciwpożarowych. Podobno wynajęli nam śmigłowiec z Lasów Państwowych... jak znam życie rocznik co najmniej 78. Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wypada nie podać czegoś o sobie Laughing
Rocznik 1972, po długich przejściach z powrotem kawaler, z wykształcenia technik teletransmisji i specjalista od handlu zagranicznego. Prowadzę sobie hurtownie drobnego sprzętu AGD więc mam tyle czasu ile sobie wygospodaruje na hobby muzyka no i przede wszystkim samochody (amerykańskie !!!)
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anthrax pochwal się tym drobnym sprzętem, a może coś?
_________________
Chrysler 300M 3,5 '99 gaz jedyny w okolicy - już nie
Chrysler Town&Country 3,8 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anthrax
*
*


Dołączył: Apr 24, 2007
Posty: 801
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się czym chwalić, to bardziej asortyment w zainteresowaniu kobiet - ceramika, melamina, wiadra, szczotki, ceraty, obrusy, dywaniki itp.
_________________
GMC Vandura 5,7
BMW '03 320 touring - diesel ale w automacie
nowy tel. 793681033
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
spider
*
*


Dołączył: May 12, 2007
Posty: 7

PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydobywam wegiel z podziemi Embarassed Embarassed Embarassed
ps.
wiosen 43
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spider nie jestes zbyt wylewny Very Happy
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group