www.asu.pl :: Zobacz temat - Gdzie mogło się rozszczelnić?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie mogło się rozszczelnić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
skalka
*
*


Dołączył: Nov 13, 2005
Posty: 17

PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 18:51    Temat postu: Gdzie mogło się rozszczelnić? Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mam Caravana 3,0, wczoraj strzelił mi gaz przy odpalaniu. Zdarzało to się już wcześniej, sporadycznie ale nic się nie działo. Teraz jednak jest tak jakby się rozszczelnił układ. Na gazie na wolnych obrotach gaśnie, na benzynce chodzi ale słychać coś w rodzaju delikatnego gwizdka (buzerka) Po przygazowaniu zanika. Mnie się wydaje, że bierze lewe powietrze stąd te efekty. Może ktoś miał z tym silnikiem podobne dolegliwości. Proszę o radę.
Pozdrawiam,
Arek



DODGE GRAND CARAVAN 96r. 3,0 + gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kulig
*
*


Dołączył: Jan 29, 2007
Posty: 9

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim aerostarku spadły mi wężyki od podcisnienia i działo sie podobnie,sprawdz okolice przepustnicy!!! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra .. ale wyjasnijcie mi jak moze strzelac przy odpalaniu jesli sie odpala na benzynie? tez ostatnio mam taki problem. tj jade sobie na benzynce, przelacze na gaz.. staje i go wylaczam.
probuje odpalic .. no i pomimo krecenia nie chce zaskoczyc.. czasem jak zaskoczy to slychac strzalik i sie wylacza .. ponownie krece ze 2sek i odpala... Neutral

czyzby przekaznik odcinajacy wtryski szfankowal? skad ten gaz ma sie brac do strzalu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mifioza
*
*


Dołączył: Apr 22, 2006
Posty: 19
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

U mnie było tak samo, powodem były przewody ciśnieniowe do obsługi skrzyni. Trzeba było je spowrotem włożyć Smile. W gniazda przy przepustnicy. A co do stzrlania to polecam wizytę u gazownika, regulacja może wymian świec. I powinno przestać strzelać. U mnie strzelało około 1-2 dziennie, teraz spokój 2 mc.

Pozdrawiam
Aga

Dodge GrandCaravan 3,3LE 96' zagazowany (najtańszy Bingo S)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group