www.asu.pl :: Zobacz temat - cieknacy przewód pomiedzy skrzynia a chłodnicą.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

cieknacy przewód pomiedzy skrzynia a chłodnicą.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 22:05    Temat postu: cieknacy przewód pomiedzy skrzynia a chłodnicą. Odpowiedz z cytatem

Witam
Cholerka mój kochany GP znów mnie zaskoczył dziwnym wyciekiem, mianowicie zauważyłem że jeden z przewodów metalowo-gumowych cieknie na fabrycznym (zacisnięciu) łączeniu przecieka pomiedzy skrzynią chłodnicą. Drugi z przewodów jest suchutki. Planuje obciąć to łączenie i wymienić ten wężyk aż do samej chłodnicy nakładając go na rurke i zaciskając opaskami. Ale zastanawia mnie to że zaczyna cieknąć olej jak tylko zapale silnik i czy jest możliwe że chłodniczka jest gdzieś przytkana i przez to ten wyciek?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po odpaleniu pompa tłoczy olej, więc ciśnienie wzrasta no i cieknie.
A jeżeli już bedziesz rozpinał przewód, to przyjżyj się 2 żeby za miesiać na 2 ci nie zaczeło cieknąć. To przy okazji obadasz czy chłodnica nie przytkana, choć raczej w to wątpię.
_________________
Wojtek
Ford WINDSTAR 3,8 LX /95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle to wiem że pompa pracuje i tłoczy olej, tylko tam musi być dośc spore cisnienie skoro takie łączenie zaczyna przepuszczać.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group