www.asu.pl :: Zobacz temat - pompa wody
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pompa wody

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Wolf
*
*


Dołączył: Mar 07, 2006
Posty: 53
Skąd: Ĺźagań

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 23:48    Temat postu: pompa wody Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie pragnę złożyć wszystkim życzenia spokojnych i radosnych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.
Dziś powstał problem pompa wody cieknie narazie tylko kapie ale już dolałem litr płynu a ty trzeba na święta jechać -jak wymienić pompę wody proszę o wskazówki i na co szczególnie zwrócić uwagę w czasie jej wymiany. pozdraiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wolf
*
*


Dołączył: Mar 07, 2006
Posty: 53
Skąd: Ĺźagań

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak z tego wszystkiego zapomniałem że jest to chevrolet trans sport rocznik 97 poj 3,4 l
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal_ram
*
*


Dołączył: Sep 05, 2006
Posty: 178

PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymieniałem pompę wody w moim Fiero (silnik porównywalny z 3.1 z Trans Sporta).
Ogólnie u mnie było pełno problemów z dojściem do samej pompy (jakieś 5 godzin walki)... ale potem raczej nic trudnego... oczyścić ze starego silikonu, nowy silikonik na uszczelkę... zmiana pompki... złożyć... zalać... odpowietrzyć... i powinno hulać.

Ja o jednym zapomniałem... o wklejeniu na silikon rurki która jest wkręcana w pompę (wkręciłem... ale nie uszczelniłem)... no i oczywiście ciekło... a że nie miałem czasu już tego sam uszczelniać, to odstawiłem do pierwszych lepszych gazowników w pobliżu mojej pracy i mi to zrobili (tu nie da się nic zepsuć... więc się nie bałem Wink ).
_________________
Fiero ma fierownicę do fierowania dla fierowcy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group