www.asu.pl :: Zobacz temat - remont w krakowie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

remont w krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
rura
*
*


Dołączył: Oct 31, 2006
Posty: 49

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 1:21    Temat postu: remont w krakowie Odpowiedz z cytatem

witam zawodowców mam dodga caravana 3,8 z 96r,byłem naiwny ,przyznaje, ale sie rozgrzeszyłem bo automata kupiłem pierwszy raz, zimą jeżdziło się fajnie, ale gdy przyszło lato biegi zaczęły przerzucac się z kopem to znaczy ostro,póżniej po przejechaniu 100km, skrzynia zaczęła sama zrzucać biegi z 4 na 3 co łączyło sie z hamowaniem silnikiem gdy tylko spadła prędkość poniżej 80km/h, pojechałem do Krakowa tam załozyli mi chłodnice oleju do skrzyni biegów koszt 1000zł,skrzynia dalej zrzucała bieg z 4 na 3 poniżej 80km/h,pojeżdziłem jeszcze 5000km i na drodze zaczął wyciekać mi olej ze skrzyni biegów.
Cóż laweta i jazda do KRAKOWA .Panowie mówią remont konieczny.
JA OK BYLE BYŁO ZROBIONE DOBRE BO MAM DZIECIAKA MAŁEGO I NIE CHCE STANĄĆ NA DRODZE.
REMONT 5500ZŁ.6miesięcy gwarancji zapłaciłem wymieniono podobno przekładnie planetarną,5 tarczek,płyte pompy,i zregenerowano konwerter części starych nie dostałem żadnych .
Po 4 miesiącach skrzynia chodzi gorzej niż przed remontem,nie szleje autem mam 41 lat i dziecko małe rzadko przekraczam 2000 obrotów silnika czy 120km/h nie mam wycieków oleju .
mam pytanie czy firma z krakowa zrobiła mi wogóle remont skrzyni czy tylko nabiła mnie w butelkę? i jeszcze jedno pytanie czy te zmiany biegów nie wróżą kolejnego remontu? proszę o pomoc
Rolling Eyes

[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wmr
*
*


Dołączył: Oct 31, 2006
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Niezmiernie trudno jest okreslic co bylo robione w skrzyni. NBa pewno dolozenie chlodnicy nie zaszkodzilo ale tez i nie mialo prawa spowodowac poprawy pracy skrzyni. Co najwyzej nie przegrzewala sie dalej. Jezeli wymieniono przekladnie planetarna to w sumie dziwne - chociaz mozliwe. Regeneracja konwertera jest standardowa przy kazdym remoncie skrzyni. Plyta pompy??? Na pewno jednak nie bylo to powodem zrzucania 4->3. Latwiej byloby powiedziec jezeli byloby wiadomo ktory zaklad to robil. Ze skrzyniami jest roznie... Te inf. prosze ew. na priv.

pzdr. wmr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rura
*
*


Dołączył: Oct 31, 2006
Posty: 49

PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż w krakowie wiadoamo kto robi remonty reklamują się i łatwo ich znależdż nie wiem czy mam bez skrupółów oddać im auto bo mam jeszcze gwarancję do stycznia, skrzynia chodziła do końca nawet na lawete wjeżdzłem bo dodga uciągnąć nie mogli i wjeżdzałem na kanał w krakowie.Pojechałem do domu a po pewnym czasie telefon że w skrzyni rozleciała się planetarka i opiłki i inne takie ale części wymienionych nie dostałem i w tym momencie przestałem wierzyc w jakikolwiek remont skrzyni,
REMONT ROBIŁA FIRMA ASB SENTYRZ I CHYBA NIE POLECAM BO WIARYGODNOŚC U MNIE ICH MOCNO PODUPADŁA.POZDRAWIAM WŁAŚCICIELA TEJ FIRMY.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 0:01    Temat postu: reklamacja Odpowiedz z cytatem

Oddaj na reklamacje (nic to bardziej nie zaszkodzi...). Ciezko pisac czy firma wywiazala sie czy nie (nie chcemy nikogo posadzac...).

Jak po reklamacji bedzie dalej to samo to wtedy proponuje oddac do innego warsztatu.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
robroz
*
*


Dołączył: Sep 27, 2006
Posty: 96

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym sie upierał przy reklamacji , zmiana warsztatu to trochę droga zabawa , goście może liczą na to że Klient "odpuści" , zrób piekło i bądź namolnie upierd...y . Dla swietego spokoju i żeby pozbyć się Ciebie bedą to musieli zrobić . Poza tym jest wiele for dla maniaków motoryzacji , nie bedą zachwyceni jesli poczytaja tam swoja antyreklamę ( oczywiście gdyby nadal stosowali metodę olewania ) . Walcz o swoje !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
flash_back
*
*


Dołączył: Nov 18, 2006
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Jestem nowy na forum, ale widzę pokrewne dusze. Mnie spotkało to samo, Skrzynie naprawiałem w tym samym serwisie (ASB Sent.... podobno najlepszy w krk). Niestety padła w 7 miesiącu, a gwarancja była na pół roku. Drugi raz nie ryzykowałem (poprzednia naprawa 7 tyś pln) w tej samej firmie. Na szczęście znajomy polecił mi zakład który od niedawna jest prowadzony przez nowych właścicieli, przy ul. Woronicza w Krakowie.
Tutaj miła niespodzianka z szefami można bez problemów porozmawiać, nawet mechanicy wydają się być bardziej komunikatywni niż gdzie indziej. Po rozebraniu skrzyni pokazują co dokładnie jest uszkodzone no i cena, gdzie w zasadzie przy większej ilości części niż na początku roku, kwota jest ponad dwukrotnie mniejsza niż w sławnym serwisie ASB S.....
Auto odebrałem w tym tygodniu i mam wrażenie, że skrzynia chodzi dużo lepiej niż kiedykolwiek. Polecam ten warsztat podaję adres z ulotki:
http://www.axod.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rura
*
*


Dołączył: Oct 31, 2006
Posty: 49

PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REMONT SENTYRZ CÓŻ CZĘSCI W KRAKOWIE PO NIBY NAPRAWIE TAM SIE NIE DOSTANIE SAM WIDZIAŁEM JAK TE CZĘŚCI UŻYWANE DRUDI RAZ UPŁYNNIAJĄ CÓŻ UCZCIWOŚC W KRAKOWSKIM ZAKŁADZIE TO COŚ NOWEGO DALTEGO UWWWAGA NA KRAKÓW SENTYRZ ŻĄDAĆ NA WŁASNYCH OCZACH ZOBACZYĆ FILTR ILE TAM NIBY OPIŁEK A PO NAPRAWIE ŻĄDAĆ CZĘŚCI WMIENIONE DO ZWROTU KONIECZNIE NIE WSTYDZIĆ SIĘ PYTAĆ I BYC BARDZO ASERTYWNY POZDRAWIAM UŻYTKOWNIKÓW AMERYKANÓW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy miał podobny problem z naprawą skrzyni, ale pod Gorzowem. Po 8 miesiącach skrzynia znów sie rozsypała. Pojechał do firmy do Swadzimia pod Poznaniem, tam mu skrzynie rozebrali , pokazali co i jak a stare częsci ładnie zapakowane w kartonik. Poradzili mu, że w takich przypadkach warto wziąść rzeczoznawcę przed rozbiurką skrzyni. Oni tak praktykują. Wtedy poprzedni mechanik nie ma nic do powiedzenia jak coś skopał. A u mojego kolegi wyszło, że nawet filtra skrzyni nie wymienił bo miał wybitą datę produkcji 1998r.a naprawił ją w styczniy 2006.
_________________
Chrysler Town & Country 3,8 stown&go 2005.
Dodge Grand Caravan 3,3 Sport 02 - sprzedany
Grand Voyager 2,4i 1999- sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group