www.asu.pl :: Zobacz temat - żarówki 21W/5W ??
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

żarówki 21W/5W ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 20:49    Temat postu: żarówki 21W/5W ?? Odpowiedz z cytatem

jak w kazdym windstarku na przednich reflektorach jest miejsce na zarowki 21/5W .. włókno 5W w ramach postojowki,a 21 przy kierunkowskazie załączonym.

pyt1. czy pomaranczowe 5W jest legalne w tym chorym kraju?

pyt2. czy widzieliscie chromowane, tj srebrne takie zaroweczki.. ?

niestety u mnie instalacja swiatel przednich zostala zdemolowana przez jakiegos pseudo auto elektryka .. Neutral teraz mam zabawe Smile jak zrobic zeby bylo fajnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
skbart
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad Postojowe MUSZĄ być białe, koniec kropka Exclamation

Też chciałbmy żeby można mieć takie, powinienem sam kupić tylko żal mi pieniedzy bo używane europejskie kosztuję po 500 za sztukę a amerykańskie NOWE kosztują góra 300 Rolling Eyes

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm .. jak musza ?? u mnie na wiosce jezdzi kilka winniech z orginalnie zrobionymi swiatlami, tj biale jako mijania, obok sie lekko swieca te komory z 21/5W (zarniki 5W ON) i markery na bokach .. Neutral fajnie to wyglada.


ogolnie jak nie mozna to jest opcja zeby zakupic ledowa pomaranczowa, i przelutowac ledy odpowiedzialne za "wlokno" 5W na jakies niebieskie/biale .. ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skbart-masz problemy z oczami,wyjdz wieczorem na droge i zobaczysz ile nowych punto,fabii,volvo,a o ciezarowkach nie wspominajac ma pomaranczowe obrysowki.
A tak z ciekawosci zegar zamontowales??
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
skbart
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedi, no mam te -2 na oczach ale bez przesady Confused Laughing

Muszę się przypatrzeć bo sam bym chciał zamontować wersję amerykańską, znalazłem takie na Allegro ale wydaje mi się że nie będą dobre. Sprzedawca twierdzi że postojowe świecą się na pomarańczowo tak jak migacze a dopiero krótkie i długie świecą na biało. Wydaje mi się że to jest niedopuszczalne.

Co do zegarka!!! Bardzo Cię przepraszam że się nieodzywałem ale ogólnie znikłem z życia towarzyskiego, trochę mi się w życiu zmieniało. Tak czy inaczej moge się już pochwalić drugim synem.

Zegarek jest wspaniały ale spędziałem raz jedno popołudnie i nie mam pojęcia gdzie go zamontować, chrysler nie daje mi takich szans. Jedyne miejsce to dziura pod kubek z kawą Rolling Eyes Laughing

Myślę że mi się nie przyda i jeżeli komuś by się przydał to proszę bardzo, prześlę go dalej, może odeślę go Tobie bo naprawdę jest bardzo ładny i stylowy.

Poadzrawiam
Bartek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak cos to dawaj go spowrotem,przyda sie w chevy Laughing
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group