www.asu.pl :: Zobacz temat - Proźba Voyager 3,3
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Proźba Voyager 3,3

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kriss72
*
*


Dołączył: Nov 16, 2006
Posty: 44
Skąd: Śšwiecie n/W

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 0:14    Temat postu: Proźba Voyager 3,3 Odpowiedz z cytatem

Jestem nowym forumowiczem i nabywcą voyagera mój problem polega na tym że padł mi akumulator wymieniłem go na nowy i zaczeły się problemy z odpalaniem obiaw jest taki że rozrusznik nie chce kręcić słychać jak będiks wyżuca i nic szczotki są ok sprawdzałem nie wiem czy to jest ważne migają mi kontrolki na pulpicie pod radiem od klimy wycieraczek i pod. szyby. Proszę o radę bo nie wiem co mam robić.
A po iluś razach zaskoczy i odpali lecz jak go zgaszę to zabawa zaczyna się od nowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pestek
*
*


Dołączył: Aug 31, 2006
Posty: 120
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy akumulator kupiłes o tych samych parametrach ( prąd rozruchowy)? Kontrolki migają po odpaleniu czy po przekręceniu kluczyka - imobilajzera?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za małe napięcie z akumulatora w trakcie rozruchu - albo źle założone klemy, albo akumulator ma za mały prąd rozruchowy, albo nie jest właściwie naładowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kriss72
*
*


Dołączył: Nov 16, 2006
Posty: 44
Skąd: Śšwiecie n/W

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Dzięki za podpowiedzi kontrolki migają cały czas po przekręceniu kluczyka być może kupiłem nie ten akumulator mała podpowiedz z waszej strony jakie ma mieć parametry bo ten co kupiłem to ma 74Ah 680A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jureq
*
*


Dołączył: Jul 01, 2006
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli słyszysz że bendiks zapina raz, trzyma i nie kręci rozrusznik to znaczy że możesz rozrusznik naprawiać - jesli słychać terkotanie to sprawdź dokładnie połaczenia lub akumulator wymień na nowy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
WOKTOL
*
*


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 8:11    Temat postu: Zapytanie Odpowiedz z cytatem

I jak rozwiązałeś swój problem z odpalaniem i z tymi migającymi kontrolkami bo jam mam podobny może mi coś poradzisz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kriss72
*
*


Dołączył: Nov 16, 2006
Posty: 44
Skąd: Śšwiecie n/W

PostWysłany: Nie Lis 26, 2006 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czejść Woktol
Jeśli chodzi o odpalanie to musiałem wyciągnąć rozrusznik coś blokowało będiks i nie wyrzucał go do końca a kontrolki migają mi cały czas dalej myślę że wystarczy podjechać do serwisu i podłączyś pod kompa gdzie wykasują ten błąd może to być spowodowane odłączeniem aka. Tak mi się wydaje.
Pozdrawiam
Krzysztof
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rura
*
*


Dołączył: Oct 31, 2006
Posty: 49

PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 22:31    Temat postu: nowy akumulator? Odpowiedz z cytatem

kontrolki migają bo spada napięcie masz klemy do bani nie puszczają prądu na przewody kup nowe klemy i przzykręć do nich przewody ale najpierw umyj w mydlinach ,potem podłącz akumulator odplal następnie zgaś i odłącz masową kleme po 15 min. załuż kleme spowrotem przekręć kluczyk w stacyjce ale nie włączj rozrusznika pokażąci się błędy to tyle ciao
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group