www.asu.pl :: Zobacz temat - Pomozcie rozszyfrowac sterowanie klima i nawiewami
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomozcie rozszyfrowac sterowanie klima i nawiewami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 11, 2004 14:43    Temat postu: Pomozcie rozszyfrowac sterowanie klima i nawiewami Odpowiedz z cytatem

Tak, tak... mam z tym klopot. Otoz za bardzo jeszcze nie kojarze jak nalezy uzywac panelu sterujacego nawiewami i klima (mam Lumine 94r, panel: suwak u gory, 2 rzedzy po 4 przyciski i suwak na dole). Moze ktos mi pomoze, jaki z nich najlepiej korzystac. I czy klima chodzi zawsze, czy tylko w poszczegolnych przyciskach?
Tutaj link do ilustracji, na ktorej jest konsoleta takiego typu :
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=36913073
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Sob Gru 11, 2004 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie jest nieco inaczej i też jeszcze wszystkiego nie wiem. Ale teraz zimą raczej nie używaj tej z oznaczeniem AC Very Happy . chociaż z tego co słyszałem przy nawiewie na przednią szybę klima się załącza i wten sposób leci na szybę suche powietrze ale nie zimne, ale nie jestem pewien. Napisz mi symbole lub prześlij mi fotkę swojego panelu, jak będą podobne oznaczenia to coś może ci podpowiem. tomcio-td@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Sob Gru 11, 2004 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio odkryłem, że przyciski od klimy i off (to te zewnętrzne na dole) są dwupołożeniowe. To znaczy, jeśli lekko wciśniesz ten po prawej włączy się tylko nawiew na szybe przednią i małe boczne (nie zapali sie lampka AC), jeśji zrobisz to mocniej włącza sie dodatkowo klima (świeci lampka AC na przycisku). Jak jest włączona klimatyzacja możesz ja wyłączyc lekko naciskając OFF(po lewej) zgaśnie lampka na przycisku AC, pozostanie sam nawiew po powtórnym naciśnięciu OFF wyłączy się wszystko. Przy włączonej klimatyzacji szyby szybciej odparowują, mozna do tego jeszcze dołączyć ogrzewanie(suwak na dole), nawet przy włączonej klimie, ale z tego co wiem to na krótkich dystansach nie jest to zalecane.
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Gru 11, 2004 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... i teraz pomyslcie jakie problemy maja posiadacze golfow tzw.z polskiego salonu ,pierwszy wlasciciel;)nigdzie nie pisza bo skrobaczka jaka jest kazdy widzi:P:
z harcerskim pozdrowieniem dla fanow niemieckiej "sztuki" budowania samochodow-darek:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZy to prawda, ze na kazdym wcisnietym przycisku dziala klima? Zauwazylem, ze kiedy nie mam wcisnietego zadnego przycisku to nawiewy takze dmuchaja. Ale czy tak mozna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie jest przycisk OFF i wtedy nawiewy nie działają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ze jak jest OFF to nic nie dmucha, ale jak zaden przycisk nie swieci to nawiewy dzilaja. Niby nic nie jest zalaczone, a dmucha. O co chodzi? :O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Czw Gru 16, 2004 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s1wy napisał:
Wiem, ze jak jest OFF to nic nie dmucha, ale jak zaden przycisk nie swieci to nawiewy dzilaja. Niby nic nie jest zalaczone, a dmucha. O co chodzi? :O

Przycisk OFF ma dwa położenia sprawdź poprzednie posty
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group