www.asu.pl :: Zobacz temat - Kraków - gdzie naprawić automat?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kraków - gdzie naprawić automat?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kimi
*
*


Dołączył: Aug 28, 2006
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 7:58    Temat postu: Kraków - gdzie naprawić automat? Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich użytkowników.
Nawaliła mi skrzynia w chevrolecie astro. Gdzie ją najlepiej naprawić w Krakowie, ile taka naprawa może kosztować? Samochód (1985) spadł z biegu i tyle, nic się wcześniej nie działo, brakowało oleju i był w kiepskim stanie. Liczę się z tym, że naprawa może nie być standardowa gdyż uszkodzenia pewnie są duże. Chcę naprawić to auto ale nie znam się na mechanice. Może wasze opinie jakoś mi pomogą. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwon do ASU,numer masz podany w sklepie internetowym,przynajmniej Rafal powie ci ile mniej wiecej naprawa powinna kosztowac,zeby z ciebie ktos skory nie zdarl
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 14:25    Temat postu: Re: Kraków - gdzie naprawić automat? Odpowiedz z cytatem

kimi napisał:
witam wszystkich użytkowników.
Nawaliła mi skrzynia w chevrolecie astro. Gdzie ją najlepiej naprawić w Krakowie, ile taka naprawa może kosztować? Samochód (1985) spadł z biegu i tyle, nic się wcześniej nie działo, brakowało oleju i był w kiepskim stanie. Liczę się z tym, że naprawa może nie być standardowa gdyż uszkodzenia pewnie są duże. Chcę naprawić to auto ale nie znam się na mechanice. Może wasze opinie jakoś mi pomogą. Pozdrawiam


Orientacyjnej ceny nie jestem w stanie podac gdyz nie mam pojecia co moze byc przyczyna.... Jak wyjdzie drogo to warto przemyslec zakup drugiej skrzyni.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group