www.asu.pl :: Zobacz temat - stabilizator windstar
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

stabilizator windstar

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 8:46    Temat postu: stabilizator windstar Odpowiedz z cytatem

pewnego pięknego poranka szlak trafił stabilizator przedni - pękł ..... okazało sie że jest to zrobione z rurki ......... złapałem za telefon i obdzwoniłem za stabilizatorem wołali po 500 - 700 zł ba za nowy 1500 zł ...
jeden z gości powiedział że ma za 300 zł ale dorabiany z pręta tak jak sprężyny ...... olałem gościa ale odrazu pojechałem ze starym połamanym stabilizatorem do gościa który dorabia sprężyny --- zrobili mi taki sam z pręta za 120 zł...... Laughing a czekałem jeden dzień , oczywiście jest sprężysty .Jedyny mankament to to że jego grubość jest o 0,5 mm mniejsza niż orginału Sad obawiałem sie o gumy stabilizatora niepotrzebnie było ok niestety było to jakiś rok temu - teraz zaczeły sie stuki - gumy do wymiany Sad nie jest to wielki koszt bo około 100 zł za gumy + robocizna .
ale zastanawiam się czy te 0,5 mm jest temu winne ? wszak jest to skręcane na zero . czy można podpasować te gumy od czegoś innego ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 1:25    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Heh. Ja pierwszy raz slysze o takiej przerobce wiec trudno mi cokolwiek powiedziec na ten temat Confused . Watpie zeby winne bylo 0,5mm. Predzej winne sa polskie drogi Smile. Gumy mozna probowac dopasowac ( ja np. do Aerostara dopasowalem od VW ). Spisaly sie lepiej niz orginaly gdyz byly bardziej elastyczne i nie pekaly. Moim zdaniem kup orginalne gumy i jezdzij dalej. Jesli nawet usterke ta powoduje nieorginalny stabilizator to i tak raz na rok-dwa mozna te gumy wymienic. One duzo nie wystrzymuja w Polskich warunkach ( szczegolnie w miastach - Wrocław Very Happy ). Nie ma sie czym przejmowac a 120 za stabilizator to jak za darmo wyszlo Very Happy.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 1:27    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Aha. I przy wymianie niech nasmaruja te gumy smarem od srodka !!!! Dluzej wytrzymaja.

Pozdrawiam Wink


Ostatnio zmieniony przez asu dnia Wto Gru 14, 2004 20:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Gru 14, 2004 8:55    Temat postu: ok Odpowiedz z cytatem

ok wielkie dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group