www.asu.pl :: Zobacz temat - Czy warto brać pontiaca
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy warto brać pontiaca

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Mrobert
*
*


Dołączył: Nov 05, 2004
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 14:37    Temat postu: Czy warto brać pontiaca Odpowiedz z cytatem

Na allegro jest Pontiac Trans Sport z 95 za 6500 tys z rozwalonym silnikiem (wyszly mu korbowody) http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=36913073 co o tym sadzicie czy warto kupic to auto i pchac sie w zabawe z szukaniem silnika i przekladka.

Pozdrawiam, Robert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mrobert
*
*


Dołączył: Nov 05, 2004
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile ewentualnie kosztowala by taka przekladka w ASU??

Robert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to już temat dla ASU. chętnie go prześledzę. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wymienialem nagrzewnice w Luminie, to akurat na warsztacie (rakietowa) stal piekny TS 94 r, bialy zadbany. Kupil go facet w Niemczech za 2000 euro i od razu wiedzial ze ma uszkodzony silnik. Po wyjeciu okazalo sie ze jest pekniety i trzeba kupic nastepne serduszko do auta. Mechanicy mowili ze dostal jakis uzywany, ale i tak nie wiadomo jak sie zachowa po wlozeniu do pontiaca. Mowili ze facet chcial oszczedzic, a ostatecznie okazalo sie ze zaczal przeplacac. Wiec z takimi rzeczami trzeba uwazac i sobie pokalkulowac ile trzeba bedzie dolozyc. Zgadzam sie z Tomciem ze ASU jest tutaj jak najbardziej wskazany.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 19:59    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Heh. Ale wpedziliscie mnie w zaklopotanie Confused . Koszt przekaldki kosztuje okolo 680 dla zwyklych smiertelnikow ( dla forumowiczow o wiele taniej ). Ciezko powiedzic czy sie oplaca. Jesli by wszystko poszlo gladko i stan TS byl by naprawde dobry to warto pod warunkiem ze znajdzie sie dobry silnik w dobrej cenie. Problemy zaczynaja sie gdy nie mozna znalezc silnika. A nawet jesli sie znajdzie to niewiadomo w jakim jest stanie gdyz na oko nie mozna tego stwierdzic. Jednym slowem jest to ryzyko. Nie wiem czy nie lepiej kupic dobrego w calosci (mozna sprawdzic wtedy silnik, skrzynie itp ). Mozna sie przejechac i zwrocic uwage na zwieszenie. Zawsze mozna znalezc jakies "ubytki" i zbic z ceny. W kupnie auta nie na chodzie i osobno silnikiem takiej mozliwosci juz nie ma. Wybor zostawiam Tobie Confused .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a na Allegro trafiają się "perełki" i Luminy i TS i wiele innych ciekawych amerykanów w dobrej cenie, sam obserwóję prawie codziennie co się tam nowego pojawiło. Zresztą swojego też znalazłem w Allegro i jest super za dobrą cenę. Ale bądź cierpliwy. TS o którym piszesz wygląda na to że miał LPG, ale już nie ma (przyjrzyj się dokładnie fotkom) pewnie LPG uszkodziło silnik, ale niekoniecznie. Ja po swojego jechałem aż 500 km, ale warto było, choć i tak nie był taki jak gość zachwalał. Powodzenia i może niedługo powitamy w klubie urzytkowników.
pozdrowienia Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam obserwuje rozne strony www z autami i wiem jedno, ze warto poczekac. Za mojego (Lumina, 94r z gazem) chciano w sierpniu 20.000, a kupilem go w listopadzie za 14.500 (gosc potrzebowal pilnie pieniedzy). I tak jak mowi Tomcio, zawsze auto rozni sie od tego co jest napisane. W rzeczywistosci jest (z reguly) gorzej. A drobnostki wychodza jeszcze przez pierwsze miesiace uzytkowania. Polecam najpierw obejrzec kilka a potem dopiero decydowac sie na tego wybranego. No chyba ze sie trafia jakies cacko. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Gru 09, 2004 23:25    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

s1wyma racje. Potwierdzam Very Happy . Lepiej poczekacniz napalacsie napierwsze lepsze.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mrobert
*
*


Dołączył: Nov 05, 2004
Posty: 63
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za wszystkie rady. Troche sie napalilem. Macie racje ze nie wiadomo co jeszcze moze wyskoczyc. Przerazila mnie ustawa ktora do 4 miesiecy ma wejsc w zycie o podatku (musial bym zaplacic 12400 podatku za Pontiaca) Embarassed

Poczekam jeszcze.

--
Pozdrawiam, Robert
Bielsko-Biała
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
amm2
*
*


Dołączył: Nov 20, 2004
Posty: 30
Skąd: Gorzów Wlkp

PostWysłany: Pią Gru 10, 2004 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asu popieram napalają sie na byle co a potem się chwalą ile kto włożył Laughing ja swoje autko znalazłem przez auto scout 24 i trafiłem z prywatnego ogłoszenia stan idealny Cool co prawda wydałem trochę na telefony do niemiec ale się opłaciło
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group