www.asu.pl :: Zobacz temat - TCS - nie działa??
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TCS - nie działa??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 23:47    Temat postu: TCS - nie działa?? Odpowiedz z cytatem

W moim wini od kupna chyba niedziała TCS. Prawdopodobnie auto jest w ten system wyposażony. Jest lamka Trac Activ i Trac OFF. Jest wyłącznik traction off w schowku. Problem jest, że jak chcę wyłaczyć ten system przyciskiem to na panelu zapala się lampka Trac OFF ale w momencie puszczenia przycisku lamka się wyłącza. W czasie self testu na panelu kontrolnym zapala się tylko lampka pompowanego zawieszenia natomiast lamka Trac Aktiv nie. Nie jestem pewien czy powinna się zapalać. Żarówka sprawna sprawdzałem.
Z drugiej strony w instrukcji podane jest , że lamka Trac Activ powinna być pomiędzy lamką antiteft system, a Trac OFF.
Co jest grane?? Jakieś pomysły??
Pozdrawiam
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 14:51    Temat postu: track activ Odpowiedz z cytatem

Track activ zapali ci sie wtedy gdy sie wlaczy tracstion control. Czyli jak na sliskim depniesz to napewno sie zapali i zadziala ten system.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group