www.asu.pl :: Zobacz temat - czujnik prędkościomierza na skrzyni biegów
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czujnik prędkościomierza na skrzyni biegów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Sob Lip 01, 2006 23:38    Temat postu: czujnik prędkościomierza na skrzyni biegów Odpowiedz z cytatem

witam
kilka dni temu wini zaczął mi fiksować jakieś drgania i brak zmiany wszystkich biegów jadąc w trasie zauważyłem serwis aut amerykańskich wpadłem na komputer i wykazało że jeżdżę na 1 i 2 biegu powiedzieli że to czujnik prędkościomierza na skrzyni i pomimo że wini 95r. 3,8 lx to czujnik jest ze starszego modelu . wymienili mi na inny używany okazało się że to samo nie mówiąc że brykę mi trzymali 8 godzin . powiedzieli że nowy kosztuje 306 zł. na . jaki to warsztat i jak załatwiają klijentów z małym zasobem portfela to napiszę jak wpadnę do asu i tę usterkę usunę
może ktoś ma taki czujnik na zbyciu ALE dobry może być używany
A PYTANKO DO ASU będę dzwonił do was rano w poniedziałek bo pewnie w niedziele to odpoczywacie Very Happy i napewno się umówię na tą robótkę mam do was setkę w kilometrach Question w sklepie nie widziałem takiego czujnika
może macie to bym nie szukał
pozdrawiam
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 21:41    Temat postu: wini Odpowiedz z cytatem

Witam i troche spoznilem sie z odpowiedzia, ale sam widziales ile roboty.... Very Happy Dobrze ze wszystko dziala.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
ano działa i co najważniejsze to zmiany spostrzegli członkowie rodzinki którzy nie są kierowcami pytali jakie to czary że nic nie szarpie nic nie burczy a co dla pasażerów najważniejsze to po klimce nie chcą wychodzić z winiego tak im dobrze żona stwierdziła że NA BUCZACKIEJ są dobre fluidy i ludzie pracujący mają szczere i radosne oczy pomimo skwaru i długiego czasu pracy TO DAJE WAM POTęGę NAD INNYMI
pozdrawiam do zobaczenia początkiem sierpnia przyjadę wymienić klocki i tarcze Wink
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group