www.asu.pl :: Zobacz temat - problem z trzecim biegiem
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem z trzecim biegiem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
lubkins1
*
*


Dołączył: Nov 13, 2005
Posty: 3

PostWysłany: Nie Maj 14, 2006 10:45    Temat postu: problem z trzecim biegiem Odpowiedz z cytatem

nie raz podczas jazdy nie chce wejsc trzeci bieg w pontiac TR 3.1 95r. wyglada na to ze go cos blokuje. a jak juz chodzi to jest piekielnie culy wystarczy tylko lekko dodac gazu a juz nastepuje redukcja na 2 bieg.
z 1 i 2 nie ma problemu gdy ruszam i dodaje powoli gazu to skrzynia sama sie przelaczy na 2 ale jak dodajac tak samo gazu czyli srednio przyspieszajac skrzynia nie chce sie przelaczyc na 3 bieg, musze zdjac noge z gazu nastapi przelaczenie na 3 i bardzo powolutku dodawac gazu zeby nie nastapila redukcja na 2. ASU moze wiesz co moze byc przyczyna. I mam jeszcze jedno pytanie czy jest szansa zalozyc 4 biegowa skrzynie do mojego samochodu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Garet
*
*


Dołączył: Feb 16, 2006
Posty: 267
Skąd: Znienacka

PostWysłany: Nie Maj 14, 2006 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Ja jak mocniej wcisnę gaz to skrzynia wrzuci następny bieg przy wyższych obrotach. Wiadomo. Ale np. jezeli podczas przyspieszania stwierdzę, że przydałby się już kolejny bieg to lekko odpuszczam gaz i mam to co chciałem czyli kolejny bieg. Tak działają automaty.
Jeśli chodzi o skrzynię 4-biegową to ja mogę udzieliś Ci odpowiedzi.
Nie. Jest różnica w sterowaniu.
Reszta to już ASU.
_________________
Tees 3,1 V6 BIAŁY
Ludzie! Kochajcie stare baby!!!
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 22:27    Temat postu: skrzynia Odpowiedz z cytatem

Jak napisal Garet nie da sie zalozyc 4 biegowej skrzyni (przynajmniej nie slyszalem o czyms takim). Co do usterki to dziwne. Ta skrzynia nie ma elektroniki poza jednym selenoidem. Prawie cale sterowanie odbywa sie za pomoca cisnien. Moze byc cos z plyta itp. Trudno powiedziec jednoznacznie....

Pozdarwiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group