www.asu.pl :: Zobacz temat - kotrolka przegrzania oleju w skrzyniu biegów
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kotrolka przegrzania oleju w skrzyniu biegów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
diana1
*
*


Dołączył: May 28, 2005
Posty: 36

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 15:57    Temat postu: kotrolka przegrzania oleju w skrzyniu biegów Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie czy w Pontiacu Transsport 3.8l 92r. jest gdziesz kontrolka informująca o przegrzaniu oleju w skrzyni biegów(automat)??
Słyszałem że jest, i że ma zółty kolor. Bardzo prosze o odpowiedz bo szukuje się w długą drogę i w zeszłym roku miałem awarie skrzyni i teraz się boje:). Czekam na odpowiedz i z góry dziękuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsze slysze ze cos takiego jest no ale moge sie mylic,specjalista od automatow to ja nie jestem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 21:48    Temat postu: kontrolka przegrzania Odpowiedz z cytatem

Niestety nie ma takiej kontrolki a by sie przydala.... Niestety inz. nie przewidzieli takiej opcji.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group