www.asu.pl :: Zobacz temat - serwis który olewa klientów
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

serwis który olewa klientów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zbyszko
*
*


Dołączył:
Posty: 127
Skąd: POLAND

PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 22:19    Temat postu: serwis który olewa klientów Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad miałem problem z winim jadąc przez wrocław wstąpiłem na rakową w celu przeprowadzenia kontroli komputerem co dolega mojemu winiemu okazalo się że to czujnik prędkościomierza i cewka mieli czujnik nowy umówiłem się na robótkę po kilku godzinach na stanowisku stała bryka na białych tablicach a moja bryka nie tknięta po następnych kilku godzinach wstawili mi czujnik stary zrypany wyjechałem dalej zepsutym autem szef olał mnie totalnie chyba dlatego że nie placiłem twardą walutą części mają drogie ceny z kosmosu no i jak się ma cieńki portfel to lepiej nie zajeżdżać Crying or Very sad
zaznaczam że do mechaników i majstra nie mam nic ALE WłAśCICIEL POWINIEN NAUCZYć SIę SZANOWAć KLIENTóW Exclamation tym warsztatem jestem mocno zdegustowany napewno już tam nie zajadę
_________________
Windstar 3,8 LX 95 gaz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc omijac szerokim kołem...
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group