www.asu.pl :: Zobacz temat - Pytanie o cenę części
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie o cenę części

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
finwe
*
*


Dołączył: Jun 06, 2006
Posty: 35
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 13:56    Temat postu: Pytanie o cenę części Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do użytkowników i właścicieli amerykanów: jak to jest z tymi cenami części zamiennych? Obiegowa wieść niesie, że są droższe a nawet dużo droższe od tych z porównywalnych aut europejskich. Zastanawiam się nad zakupem Dodge'a Caravana i chciałbym wiedzieć, czy jest to ekonomicznie uzasadnione w przypadku "przeciętnego" budżetu na jego obsługę. Chodzi mi o to, czy jeśli kupię sobie jakiegoś minivana rodem np. z Niemiec czy będzie mnie mniej kosztował w obsłudze czy też należy tego typu twierdzenia schować między bajki. Będę wdzięczny za podzielenie się, bo mną targają rozterki.
_________________
------
Dodge Grand Caravan Sport 3,3 (2002)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki stary i dalej wierzy w chokus,pokus kur...mac,(bajki),wejdz np. na www.amerykany.pl i porownaj sobie ceny,a u asu niektore sa jeszcze tansze,napewno eksploatacja jest tansza jak (w twoim przypadku jakbys kupil)wanow europejskich,bez porownania,oczywiscie w vanach z za wielkiej wody masz full wypas(czasami skory brakuje) a w europejskich wielkie g.....o,a o komforcie jazdy juz nie wspomne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic dodac nic ujac .. trzeba miec do tego mocne nerwy Razz i troszke zaciecia w kabelkowaniu Wink i pisaniu/szukaniu postow o problemach...


dzis jezdzilem europejczykiem .. Neutral bo mi winnie umarl ... to jest porazka .. kazda dziure czuc Razz winnie to jak fajna limuzynka .. juz nie mowie ze moj to gruchot z 96tego roku ... pewnie te nowe plyna nad dziurami w polska


a ceny da sie rozsadnie znalezc nizsze .. np lozyska .. zamienniki lacznikow itp... ale i tak drozej .. nawet sama exploatacja .. plyny i filtery
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group