www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler town country limited 4.0 Spalanie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler town country limited 4.0 Spalanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
To-Masz1980
*
*


Dołączył: Mar 02, 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 9:54    Temat postu: Chrysler town country limited 4.0 Spalanie Odpowiedz z cytatem

Witam. Zwracam się z prośba do użytkowników tego auta. Mam zamiar kupić konkretnie ten model, rozważam również wersję 3.8 lub Dodga caravana 3.6. Wracając jednak do wersji 4.0 . Jak wygląda spalanie gazu? Czy ta wersja silnikowa to dobry wybór czy może szukac nowszego silnika 3.6? Generalnie chodzi mi kwestię spalania i obsługę regulacji zaworów. Zakładam że jest tutaj hydraulika? Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekv3
*
*


Dołączył: Apr 25, 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, chętnie dołączę się do prośby o info jakiego spalania można się spodziewać po ChT&C 2010 z silnikiem 4.0 ? Jeszcze troszkę muszę przejechać kilometrów, zanim podam swoje wyniki. Ciekawe, czy 6-biegowa skrzynia pozwoli zaoszczędzić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega ma Dodga z 3.6, bardzo dobry silnik, pali srednio 16l lpg.
3.8 to calkiem inna konstrukcja, silnik pancerny, rozrzad na krotkim lancuchu, bo walek w bloku. 3.6 ma juz 3 lancuchy bo walki rozrzadu sa w glowicachm, trzeba dbac o olej(jakos iilosc).
4.0 jak kojarze to podobienstwo 3.5 montowanego w 300M,Pacyfice .
Silnik jak dbany to ok, ale w EU czest padaly panewki, jak ktos jezdzil z minimum na bagnecie.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
jacekv3
*
*


Dołączył: Apr 25, 2007
Posty: 19
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narazie trochę niewiele kilometrów zrobiłem, ale pierwsze spostrzeżenia mam. Bardzo szybkie i delikatne zmiany biegów w 6 stopniowej skrzyni to plus. Na trasie typu Wrocław Kłodzko ,przy prędkości nie przekraczającej 100 km/H (1550 rpm !!!), spalanie na poziomie 14-15 l. LPG , czyli nieźle . Jazda po Wrocławiu to już inna bajka , korki i brak synchronizacji świateł itp, LPG 19-20 litrów, troszkę więcej miałem w 3.3 ChGV 2003.
Póki co nie mogę narzekać .Kultura pracy silnika jest niesamowita, cichutko i żadnych drgań, jakby nie pracował. Za jakiś czas coś jeszcze dopiszę .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esiedlarz
*
*


Dołączył: Mar 29, 2020
Posty: 2

PostWysłany: Nie Mar 29, 2020 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

16-18 l lpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group