www.asu.pl :: Zobacz temat - PTS 3.8 skrzynia nie zapina czasami biegu.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PTS 3.8 skrzynia nie zapina czasami biegu.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
diabolo88
*
*


Dołączył: Oct 10, 2016
Posty: 54

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 14:47    Temat postu: PTS 3.8 skrzynia nie zapina czasami biegu. Odpowiedz z cytatem

Mam PTSa 3.8 Raz pożyczyłem auto i potem skrzynia zwariowała, ale elektryk powiedział, że to kwestia elektryki i naprawił. Potem przez kilka miesięcy jeździłem bezawaryjnie do wymiany oleju. Tydzień po wymianie auto nie chciało ruszyć - nie zapinało biegu. Po poruszaniu w górę i dół manetką od biegów zaskoczył i przez jakiś czas było OK, ale problem co jakiś czas powraca. Poza tym skrzynia chodzi idealnie. Zadzwoniłem do mechanika i powiedział mi, że zapomniał mi powiedzieć, że po zdemontowaniu miski okazało się, że wypadł kawałek ślizgu i to jest przyczyną. Zastanawia mnie dlaczego urwany ślizg zaczął pracować awaryjnie dopiero po kontakcie z mechanikami? Jakie jest wasze zdanie? Zostałem delikatnie mówiąc wyrolowany? A może zdemontować miskę i spróbować jakoś to naprawić? I jeszcze jedna uwaga. Na nowym oleju Mannol dexron II przejechałem może 15 tys. i przestał być czerwony jak należy. Wymieniać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaki olej miałeś poprzednio?że teraz zrobił się nie czerwony? brunatny kolor oleju świadczy o zużytych tarczkach
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
diabolo88
*
*


Dołączył: Oct 10, 2016
Posty: 54

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co było wcześniej bo na moją prośbę wymienił go poprzedni właściciel. Mannol to bardzo tani olej i myślę, że to jest przyczyna zużycia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group