www.asu.pl :: Zobacz temat -
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 



 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Marcinelx
*
*


Dołączył: Oct 31, 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. jestem tu nowy, temat też pozwoliłem założyć nowy bo nie znalazłem dużo rzeczy o neonku. Problem mam mianowicie taki: wszystko w aucie jest ok. do momentu aż się rozgrzeje, zrobię postój na kawę itp... po powrocie odpalam i auto nie chce jechać na gazie , strzela we filter itp... po przełączeniu na benzyne tego nie ma. po przejechaniu kilka km i włączeniu spowrotem gazu problem znika. Kupiłem nowe świece nowe przewody i jakiś czas był spokój. dziś po przejechaniu trasy 200km znów zaczeły dziać się cyrki. Po wyciągnięciu świec wyglądają one dalej jak nowe(1000km zrobione) a chyba nie powinny , już nie wiem co mam z nim zrobić. u mnie w miescie nie ma mechaników od amerykańców i boję się go komuś dać żeby nie popsuł mi do reszty.
P.s.
na przeglądzie po badaniu stwierdzono że auto ma rewelacyjne spalanie i nie bierze oleju.
samochód chrysler neon 2 2000r 2.0. 16v 98kw automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz skad jestes, moze polecimy ci jakiegos gazownika.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Marcinelx
*
*


Dołączył: Oct 31, 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z Ostrowa Wlkp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie przepuszcza tobie czasami membrana w parowniku gazu? dużo kilometrów przejechałeś na tym parowniku? jeśli przepuszcza gaz to nakładają się dwa paliwa gaz z benzyną przy odpalaniu i następuje strzał, albo może elektrozawór nie domyka się? ale najlepiej to jak dobry gazownik to zdiagnozuje
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinelx
*
*


Dołączył: Oct 31, 2018
Posty: 10

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem kurcze. Ja go mam od roku a ten parownik z osiem lat będzie miał. Tylko cały czas się martwię, że to może być coś z prądem. Bo w czasie jazdy idzie ładnie tylko na wolnych obrotach albo przerwie od czasu do czasu albo w ogóle nie chodzi na gazie. Ale dziś np. "nie strzela" myślałem , że sam coś wymyślę z waszą pomocą Smile no ale chyba muszę poszukać sobie kogoś od gazu Sad dziś mi jeszcze do kolekcji doszła chalasujaca rolka napinacza 😂
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinelx
*
*


Dołączył: Oct 31, 2018
Posty: 10

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyczyściłem jakieś dwa kabelki które są na parowniku i przestał przerywać. Teraz zaczyna gdy włączy się sprężarka od klimy. Jak wyłączę wentylator wszystko jest ok . Może ktoś miał podobne problemy. Jeśli nie no to jutro do gazownika niech się martwi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcinelx
*
*


Dołączył: Oct 31, 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Kupiłem sobie dziś nowa cewkę do chryslerka i objawy na razie ustąpily. Doszedłem do wniosków , że jak już się wymienia którąś z elektronicznych rzeczy, to trzeba wszystko . Czyli kable , cewka oraz świece. Dziękuję tym którzy chcieli mi pomóc , było was nie wiele ale byliście
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group