www.asu.pl :: Zobacz temat - Brak radia, zapalniczki, szyb i spryskiwacza szyby przedniej
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brak radia, zapalniczki, szyb i spryskiwacza szyby przedniej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
papa2004
*
*


Dołączył: Feb 21, 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 23:52    Temat postu: Brak radia, zapalniczki, szyb i spryskiwacza szyby przedniej Odpowiedz z cytatem

Witam, koledzy zwracam się z prośbą o pomoc. Mój problem polega na tym, że po rozładowaniu akumulatora i podładowaniu go nie działają u mnie el. sterowane szyby, zapalniczka, radio, podświetlenie przełączników od sterowania szybami i wycieraczka tylnej szyby nie wraca na miejsce.
Jak nacisnę spryskiwacze tylnej szyby to na chwilę zaświeci się radio i "trajkocze" coś gdy próbuję opuścić szybę. jak puszczę guzik od spryskiwacza tylnej szyby na radio pojawia się napis do widzenia i to tyle. Radio nawet się nie włączy - tylko na chwilkę podświetli. co może być przyczyną takiego stanu mojego auta?


Chrysler Grand Voyager 3.3 AWD 2001 rok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczniki posprawdzane?
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
papa2004
*
*


Dołączył: Feb 21, 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sprawdzone, wszystkie całe.



Aktualizacja.
Wyczyściłem przekaźniki , popsiukalem kontaktem i wszystko wróciło do normy. Przekaźniki, które odpowiadają za głośniki ( z pinem 85 o ile dobrze pamiętam ) .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group