www.asu.pl :: Zobacz temat - Drgania i wibracje Silnika 2.8 CRD 163km
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drgania i wibracje Silnika 2.8 CRD 163km

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sqate
*
*


Dołączył: May 18, 2012
Posty: 77
Skąd: OLKUSZ

PostWysłany: Nie Lis 13, 2016 16:45    Temat postu: Drgania i wibracje Silnika 2.8 CRD 163km Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Spotkał się ktoś z problemem drżącego silnika że aż całą buda i tapicerka skacze?
Smile Wibrator przy tym to usypiacz.

Mam taki problem od kąt kupiłem voytka, widząc urwaną przednia i tylną poduszkę nie miałem wątpliwości przy zakupie że to jest przyczyna. Po wymianie było bez zmian wymieniłem wiec dwie kolejne, boczne, i w sumie jest jeszcze gorzej. Błędów w silniku nie mam, skrzynia również, zmieniłem rozrząd i również bez zmian. Jakieś pomysły??
Będąc w polsce zmieniłem amorki tylne, amorki, łożyska i sprężyny, gumki i tuleje. W sumie to wszystko wyszło ponad 7tyś zł. został mi tylko problem drżenia silnika i pojazdu. W trasie w sumie nie odczuwalne ale po odpaleniu czy postoju na światłach masakra. Dodam że od wymiany poduszek silnik jest znacznie głośniejszy w kabinie.
Co może być przyczyną.
Spotkał się ktoś z czymś takim?
Pozdrawiam
_________________
Sqadan- Chrysler Grand Voyager 2.8 CRD, 09' .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group