www.asu.pl :: Zobacz temat - voyager 97 r szarpie pomocy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

voyager 97 r szarpie pomocy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wladca009
*
*


Dołączył: Oct 25, 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 17:31    Temat postu: voyager 97 r szarpie pomocy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich potrzebuje pomocy:(

Kupiłem okazyjnie auto Voyager 2.4 LPG z 97 roku. i mam z nim mały problem ponieważ szarpie jak dam mu pedał gazu do końca 2 lub 1 sekund szarpie i jedzie juz normalnie. Jeżeli daje powoli pedał gazu jedzie normalnie.

Na benzynie jak i na gazie szarpie. Po wymianie świec jest troszkę lepiej. Następnie wymieniłem kable na nowe i dalej szarpie to nic nie pomogło i na tym moja wiedza sie konczy:(

błędy jakie wyczytałem to 12/21/21/43

prosze o pomoc i dzikeuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 5:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach te okazje okazje Smile

12 Niedawno odłączono akumulator lub komputer, lub zbyt niskie napięcie z akumulatora.
21 Sygnał czujnika tlenu nie zmienia się (pozostaje na 4.3 - 4.5V). (czyli sonda lambda) ale jak 2 razy się wyświetla to i może dwie sondy umarły?
43 Nie uzyskano szczytowego prądu w cewce pierwotnej przy maksym. czasie przebywania; problem z interfejsem modułu napędowego do zespołu sterowania.
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wladca009
*
*


Dołączył: Oct 25, 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 6:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

błąd 43 nie bardzo sie na tym znam. Możem mi napisac co trzeba wymienić zeby błędu nie było
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group