www.asu.pl :: Zobacz temat - problem z odpaleniem chevrolet trans sport 3.4 2000r.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem z odpaleniem chevrolet trans sport 3.4 2000r.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
guzik
*
*


Dołączył: Apr 16, 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2016 21:40    Temat postu: problem z odpaleniem chevrolet trans sport 3.4 2000r. Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam problem z moim trans sportem 3.4 (bez gazu) 2000r., a mianowicie kupiłem go 2 tygodnie temu z uszkodzoną uszczelką głowicy (stał prawie rok czasu a ja jechałem nim tylko tyle co na lawetę) . Uszczelki wymieniłem i po złożeniu odpalił tak jak odpalał przed czyli dobrze. Lecz kiedy czekałem aż się nagrzeje żeby go dobrze odpowietrzyć zgasł samoistnie. Za drugim razem odpalił ale już z kłopotem to znaczy z wciśniętym pedałem gazu. Odpowietrzony jadę na próbę a on przy hamowaniu przed zakrętem zgasł, cudem wróciłem ( strasznie ciężko odpalał i gasł nawet podczas przyspieszania). Wyczyściłem silniczek krokowy na drugi używany trochę się poprawiło ale gasł nadal jak się nagrzał podczas hamowania. Wyczyściłem przepustnice oraz podmieniłem czujnik położenia wału na drugi używany- odpalił z trudem po czym zaraz zgasł. Wróciłem do starego czujnika położenia wału i już nie odpalił. Czy macie jakieś pomysły??? Aha jeszcze zauważyłem że po nagrzaniu nie działa czujnik temperatury
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group