www.asu.pl :: Zobacz temat - Wycena ptsa 3.1
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wycena ptsa 3.1

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
duzy32
*
*


Dołączył: Jan 01, 2013
Posty: 52

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 11:59    Temat postu: Wycena ptsa 3.1 Odpowiedz z cytatem

Otoz Pany , kupilem w zeszlym roku pontona dla siebie 91r 3.1 lpg.Bialy z czerwonym kur..wskim wnetrzem.Samochod byl serwisowany do czasu rzecz jasna, lecz te papiery posiadam.189tys km, podwozie zdrowe kielichy etc.
Gaz ktos zalozyl w 2011r .Widac ze wymienial ktos szybe na nowa, nowy wydech, klima chlodzila jak oszalala.Ja postanowilem go uruchomic na benzynie wiec jest nowa pompa.Swiece, kale beda do wymiany bo chcialem po taniosci i mi nie wyszlo.Problem polega na tym ze nie mam calej dokumentacji do auta.Tzn dowod jest papiery na gaz itp, lecz brakuje mi umow.Sytuacja troche mnie zmusza do sprzedazy jakby to wycenic? w calosci , bo na ten moment przerejstrowac sie nie da i szans chyba nie bedzie.Tak czy inaczej auto jest zarejestrowane na ,,kowalskiego,, Widnieje normalnie w wydziale komunikacji od 91r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to kupiles auto od ostatniego wlasciciela bez umowy?
Musi byc na kogos zarejestrowany
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdobądź adres z wydziału komunikacji i jedź do właściciela auta Very Happy
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
duzy32
*
*


Dołączył: Jan 01, 2013
Posty: 52

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normalnie jest zarejestrowane, marian 1wlasciciel sprzedal henkowi, heniek zdziskowi, zdzichu tadziowi i trafilo do mnie, wiec troche szukania jest umow ktore zostaly zagubione, to tak w skrocie a kazdy z nich mieszka w innym koncu polski a wszyscy jezdzili na dowodzie od mariana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group