www.asu.pl :: Zobacz temat - pytanie dotyczace wspomagania?????
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pytanie dotyczace wspomagania?????

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
DARO
*
*


Dołączył: Oct 20, 2004
Posty: 194
Skąd: Pawlowice sl

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 12:32    Temat postu: pytanie dotyczace wspomagania????? Odpowiedz z cytatem

mam pytanie dotyczace jw.a mianowicie:
dlaczego przy parkowaniu i kreceniu kierownica strasznie spadaja mi obroty a nawet potrawi silnik sgasnac tylko przy tej czynnosci tak spadaja obroty?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
dubelt
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 952

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krecisz kiera wiec zaczyna dzialac wspomaganie tj pompa sie troszke dlawi, przytrzymuje pasek i co za tym idzie zwalnia obroty silnika... jak komp nie zmieni mieszanki to tak bedzie dzialac, jak zmieni to obroty ida do gory ..

tak jakbys na wal silnika wrzucal jakies obciazenie.. zwalnia i wyciaga do odpowiednich obrotow .. jak wrzucisz za duzo to na wale nie masz wystarczajacego momentu zeby to ruszyc i umiera. Neutral


no ja w winniem mam podobnie .. Neutral tyle ze ostatnio mi tak wywalil silnik podczas 60km/h jak lecialem na duzym skrzyzowaniu .. Neutral mocny skret w lewo ... i umarl .. Neutral ciezko sie wtedy kieruje Wink

sadze ze wyciagniecie pompy i jej wyczyszczenie mogloby pomoc .. jakies filterki i inne odsyfiacze wrzucic, cerazmizerem jakims dowalic i moze by byla cichszejsza i mniej "denerwujaca"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group