www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Plymounth grand Voyger 1995 3,3 strzela w kolektor
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Plymounth grand Voyger 1995 3,3 strzela w kolektor

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zinek
*
*


Dołączył: Feb 17, 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lut 17, 2016 20:12    Temat postu: Chrysler Plymounth grand Voyger 1995 3,3 strzela w kolektor Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów od zakupu voyagera bujam z tym jednym problemem i robi sie on coraz bardziej uciązliwy nie mam sił na niego.
Miedzy innymi chodzi o to ze Jak odpalam chryslera na benzynie jak jest zimny pracuje na wolnych obrotach idealnie po dodaniu gazu strzela kicha i traci moc.
Nie zawsze tak jest bo jezeli odrazu nim rusze jest dobrze az do pierwszego postoju np dojechania do swiateł bądz skrzyzowania ale kiedy znowu rusze zaczyna kichac i prychac strzelać i tracic moc nie da sie nim jechac na benzynie wogóle jak sie nagrzeje jest całkiem spoko:) troszke ma dziure ale jedzie juz normalnie.

Natomiast na gazie chodzi idealnie bez zadnych problemów czy zimny czy ciepły nic nie strzela.
Byłem na kompie i nic w sumie to sam podłaczałem ,swiece wymienione przewody tez cewka tez no i nie wiem co sie z nim dzieje prosze o pomoc gdyz uwielbiam to auto i chce nim jeszcze troszke pojezdzic a musze sie tego problemu pozbyć

Z góry dziekuje i czekam na podpowiedzi pozdrawiam Zinek
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 17, 2016 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

który model voyagera? , jaki silnik?czy kody błędów sprawdzałeś metoda licznikową?i czy jakieś się wyświetliły?
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zinek
*
*


Dołączył: Feb 17, 2016
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 12:06    Temat postu: plymounth odpowiedz Odpowiedz z cytatem

Grand Voyager silnik 3,3 Benzyna jest chrysler 3 generacji o ile sie nie myle wiekszosć mówi ze jest to 2 druga generacja mimo ze jest juz okrągły.Metoda kluczyka nie robiłem jeszcze najwyżej spróbuje jeszcze to dzis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli, 3,3 benzyna+gaz. model potocznie zwany jajko Smile , sprawdź czy wyświetlają się jakieś błędy, ale jeśli na gazie jest dobrze to musi być coś z zasilaniem na benzynie , pompa paliwa ,woda w paliwie itp.
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zinek
*
*


Dołączył: Feb 17, 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Woda w paliwie watpie bo jest rotacja;) na benzie jak jest cieply to pomiedzy 1500rpm a 200p czuc lekkie szarpania:( metoda kluczykowa sprawdzalem nic nie wyswietla nie ma bledow Smile pompa paliwa hmm mozemiec za male cisnienie ale to by nie odpalal ani na wyzszych obrotach by nie chodzil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group