www.asu.pl :: Zobacz temat - pytanie do Cadillaca DeVille ??
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pytanie do Cadillaca DeVille ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
SC53
*
*


Dołączył: Jan 27, 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro Sty 27, 2016 23:57    Temat postu: pytanie do Cadillaca DeVille ?? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

jestem nowy na tym forum i potrzebuję porady. Otóż zastanwiam się mocno czy aby nie zainwestować w klasycznego amerykańca, ponieważ zawsze mi się taki marzył....

Chodzi mi konkretnie o to ogłoszenie

http://otomoto.pl/oferta/cadillac-deville-series-62-conv-zabytek-zolte-tablice-ID4p3GPn.html

Ponieważ do tej pory miałem do czynienia tylko i wyłącznie ze starymi mercami i volkswagenami i na tym się w miarę znam to niestety w temacie amrykańców nie mam pojęcia...

Moje pytania to :

- czy auto jest warte swojej ceny ?
- jakie są bolączki tego modelu ?
- jak z częściami zamiennymi i naprawami ?

Samochód traktowany jako inwestycja przede wszystkim kapitału, był by jeżdżony sporadycznie głównie na zloty, śluby itp...pozostałe dni spał by smacznie w garażu...

Tylko pytanie czy warto, bo nie znam się kompletnie...po prostu bardzo mi się podoba Smile

Z góry dzięki za pomoc i za odpowiedzi..

Pozdrawiam wszystkich US Maniaków !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SC53
*
*


Dołączył: Jan 27, 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie,


czy naprawdę nikt z was nie potrafi mi pomóc w temacie ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group