www.asu.pl :: Zobacz temat - Odpowietrzenie tylnej nagrzewnicy - Chrysler T&C '92
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odpowietrzenie tylnej nagrzewnicy - Chrysler T&C '92

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zyniu
*
*


Dołączył: Jan 26, 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sty 26, 2016 23:56    Temat postu: Odpowietrzenie tylnej nagrzewnicy - Chrysler T&C '92 Odpowiedz z cytatem

Jako, że nowy na forum, więc przede wszystkim witam wszystkich Smile

Skoro to mój pierwszy post, to i dlatego, że mam problem z autem.
Po wymianie pompy wody i wymianie płynu chłodniczego przestało działać mi ogrzewanie w tylnej strefie a przód grzeje zdecydowanie słabiej niż przedtem. Podejrzewam, że wynika to z zapowietrzenia się układu, jednak nie mam pojęcia jak odpowietrzyć tylną nagrzewnicę. Jest gdzieś ukryty jakiś zawór? Jeśli tak, to gdzie go szukać, a jeśli nie to jak to ustrojstwo odpowietrzyć? Czekać cierpliwie, aż samo się ruszy?

Dodam jeszcze, że przy okazji założyłem też termostat, bo poprzedni właściciel z niewiadomych przyczyn w ogóle go wymontował, ale to chyba nie powinno mieć wpływu na ogrzewanie.

Pozdrawiam
zyniu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyniu
*
*


Dołączył: Jan 26, 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sty 29, 2016 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, problem sam się rozwiązał przy okazji wizyty na SKP celem oceny stanu zawieszenia. Wystarczyło trochę pobujać budą na boki i się układ odpowietrzył.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group