www.asu.pl :: Zobacz temat - Problem z ASB w Pontiac TS. Pilna pomoc!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z ASB w Pontiac TS. Pilna pomoc!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
MrRagaFull
*
*


Dołączył: Sep 18, 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 8:26    Temat postu: Problem z ASB w Pontiac TS. Pilna pomoc! Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie forumowiczów!
Chcę zakupić Pontiaca Trans Sport model 3.8l Rozmawiałem z jednym ze sprzedających który opisał problem z ASB w ten sposób: skrzynia działa bez zarzutu,jeśli jednak samochód postoi trochę nie jeżdżony,przy gwałtowniejszym hamowaniu skrzynia się rozłącza(pewnie zrzuca na N). Trzeba ponownie uruchomić auto by kontynuować jazdę. Problem nie występuje gdy jest DOBRZE NAŁADOWANY AKUMULATOR. Facet twierdzi że to ewidentnie problem z elektryką. Co Panowie powiedzą na taki problem? Liczę na szybką odpowiedź gdyż chciałbym dziś lub jutro pojechać na oględziny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymac sie daleko od tej padliny.PTS ma jezdzic,plynnie zmieniac biegi,praca silnika rowna i cicha.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
MrRagaFull
*
*


Dołączył: Sep 18, 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Paź 16, 2015 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za radę.W wyniku pewnych okoliczności,zostałem "szczęśliwym" posiadaczem jednego z bliźniaków Chevy Lumina APV z 3.1 pod maską.Żyje własnym życiem ale jeździ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group