www.asu.pl :: Zobacz temat - Grecja + Albania
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grecja + Albania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Lip 19, 2015 9:18    Temat postu: Grecja + Albania Odpowiedz z cytatem

Witam. Wlasnie wrocilem z kolejnej objazdowki po balkanach Smile sumaryczny dystans 4kkm, czas przejazdu 50mth.

głownym celem byla Grecja, ale ze wzgledu na panujace tam ceny i naszą chytrość Smile po 9 dniach pobytu przejechalismy do Albani Smile

Jeśli ktos potrzebowal by jakies info to chetnie posluze Smile od razu mowie, że jak sie ktoś wybiera w tamte strony (chodzi mi głownie o autostradowy wariant dojazdu do bulgari czy grecji czyli trase: autostrady wegry, serbia, macedonia) to po drodze jest kilkanascie zwezek, wahadelek itp i jak w sierpniu rusza setki tysiecy "turkow" do swych ojczyzn to moze byc naprawde nieciekawie!!!


Albania / Saranda
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
dood
*
*


Dołączył: May 22, 2013
Posty: 220
Skąd: Kraków, Skała, okolice

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czolg bez problemow?

Mam nadzieje, ze moj tez mi nie sprawi zawodu, choc ja w tym roku zrobie w wakacje najwyzej 1300-1400 km.
_________________
T&C 3.8 AWD 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sob Lip 25, 2015 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

padlina jest w budowie prosta jak cep, poza tym na bieżąco serwisowana wiec ryzyko znaczacej awarii jest znikome Smile
ale 2 dni przed wyjazdem profilaktycznie wymienilem rolki paska wieloklinowego i gorne lozyska mcphersonow wraz z poduszkami.... no i jedna nowa poduszka sie posypala - jak to sie mowi "nie ruszaj gówna bo bedzie śmierdzieć..." ;/ na szczescie oprocz stukow i pukow innych niedogodnosci nie sprawiala Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Hanter
*
*


Dołączył: Sep 10, 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czołgiem po Bałkanach to jest to. Very Happy

Parapety Lubelskie


Ostatnio zmieniony przez Hanter dnia Czw Sty 07, 2016 10:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Lis 11, 2015 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... byłem też w tym roku w Grecji - było spoko tylko te kolejki do bramek i granice to"katastrofa",a tak to OK Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group