www.asu.pl :: Zobacz temat - 2 butle LPG w Zabie i wymiana zbiornika PB???
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

2 butle LPG w Zabie i wymiana zbiornika PB???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
esperak
*
*


Dołączył: Mar 23, 2009
Posty: 13
Skąd: katowice

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 8:58    Temat postu: 2 butle LPG w Zabie i wymiana zbiornika PB??? Odpowiedz z cytatem

Witam.

Jako ze ja z reguły nie moge normalnie jak wszyscy przyjać do wiadomości że nieda się załorzyć butki 70L pod auto naszedł mnie taki szatański pomysł. Pewnie ktoś kto ma większa wiedzie odemnie na tym forum zgasi zaraz mój optymizm ale podjąć rozmowe zawsze warto.

Pomysł:

standardowo do Zaby (2001-2004) montujemy balona zamiast koła zapasowego i jak piszą koledzy wersja około 50-55L to maź jaki udaje sie tam upchnąć bez ciecia profili podłogi. wpadł mi do głowy pomysł trochę podsunięty przez użytkowników Stow'n go oni montują 2 butle w przednich schowkach. W wersjach bez Stow'n go pod lewym fotelem 2 rzedu jest bak wersja Stow.n go ma inny mniejszy bak czy ktoś próbował lub ma wiedzie czy da sie zamienić zbiorniki paliwa i do zwyklej zaby (2001-2004) wstawić zbiornik paliwa ze Stow'n go ??????? a w zaoszczędzone miejsce zamontować drugą butle LPG najmniejsza czyli jakies 38L + 55L z tyłu to już po tuningu zaworów mamy jakieś realne 80L gazioli do wypalenia dla mnie to już satysfakcjonująca ilość..

Co sadzicie o takim pomyśle.??? ogromny zbiornik PB i tak mi niepotrzebny tylko zajmuje miejsce i wozi powietrze. Zbiornik na allegro ze Stow'n go kosztuje 100zł wiec pomijalna wartość dla inwestycji:)

Teraz technika:
czy pompa paliwa z standard bak pasuje do baku stow'n go????
czy napotkam inne niespodzianki techniczne.???
_________________
Szukam nowego Vojka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group