www.asu.pl :: Zobacz temat - Smieci na forum
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Smieci na forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 6:39    Temat postu: Smieci na forum Odpowiedz z cytatem

Czy na tym forum jest ktos kto pilnuje ,smaperow,hejterow i by forum dzialalo jak nalezy ?
.
Od jakiegoś czasu jest tu taki smietnik ze ciezko sie poruszac ,powstaja jakies tematy w obcym jezyku, nie na temat i nikt z tym nic nie robi

Poza tym pisanie nowych postów tez nie dziala jak należy ,jak np. pisze sie nowy watek i zapomni wpisać temat to post i tak sie ukazuje a nie mozna go pozniej naprawic i w efekcie czego jest nowy post bez tematu czyli dupa blada .
Jest 3 modów a tylko czasem jedy_v sie pojawia .Gdzie esdarek i boss- ASU ?

Nie wiem kto odpowiada za to jak, nie ma kto tego robic to ja chetnie sie tym zajme bo zalezy mi na tym by forum bylo czytelne i przejrzyste.
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już mówiłem gdzieś w którymś temacie. To boty nie żywi ludzie. Jest kilka sposobów na takie coś. Tylko jak piszesz gdzie jest modowania i ASU ?? Nikt nie wie czego skutkiem mamy to co widac po prawej w oknie nowe tematy i ciągle podnoszący się licznik zarejestrowanych użytkowników. W ciągu tygodnia 6 (botów)
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po rozmowie z Rafalem:"Dzwoniłem do admina bo faktycznie jest masakra. Prawdopodobnie skonczy się wymianą na nowszą wersję bo ta ma 12 lat i co jakiś czas ją łatamy ale chyba trzeba będzie postawić cały system od nowa. Przez weekend mają posprawdzać co da się zrobić. Dam Ci znać."
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I super chętnie pomogę jak zajdzie taka potrzeba - male przeszkolenie i damy rade Laughing
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group