www.asu.pl :: Zobacz temat - uszczelka głowicy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

uszczelka głowicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 11:36    Temat postu: uszczelka głowicy Odpowiedz z cytatem

Wymieniłem uszczelki pod głowicami i mam problem spod jednej głowy sączy sie olej i dokręciłem je na 10 kg,związku z tym pytam czy popuścić głowicę o 90 stopni i ją dociągnąć czy może jeszcze bez popuszczania dokręcić,dodam że głowice były splanowane,i jeszcze jedno nie ma termostatu a mimo to bardzo szybko się nagrzewa silnik podłączyłem na stałe wentylator to temp jest ok węże nie puchną a jak miałem podłączony wentylator do kostki to się nie włączył który czujnik jest od wentylatorów ten z dwoma kabelkami czy ten z jednym Question
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Drejas
*
*


Dołączył: Mar 31, 2005
Posty: 19
Skąd: Iława

PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 22:44    Temat postu: Re: uszczelka głowicy Odpowiedz z cytatem

qazws napisał:
Wymieniłem uszczelki pod głowicami i mam problem spod jednej głowy sączy sie olej i dokręciłem je na 10 kg,związku z tym pytam czy popuścić głowicę o 90 stopni i ją dociągnąć czy może jeszcze bez popuszczania dokręcić,dodam że głowice były splanowane,i jeszcze jedno nie ma termostatu a mimo to bardzo szybko się nagrzewa silnik podłączyłem na stałe wentylator to temp jest ok węże nie puchną a jak miałem podłączony wentylator do kostki to się nie włączył który czujnik jest od wentylatorów ten z dwoma kabelkami czy ten z jednym Question
pozdrawiam


Nie piszesz jakie masz auto albo ja tego nie widze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to silnik 3,0 V6 rocznik 1989,z czujnikami sprawę załatwiłem przekażnik nie zaskakiwał ale nadal cieknie mi olej Crying or Very sad mimo dokręcenia jeszcze głowicy,będę musiał jeszcze raz zdjąć ją i splanować może jest coś z blokiem
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okazało sie że uszczelka głowicy jest do dupy założyłem nową i jest ok Smile
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 7:25    Temat postu: uszczelka glowicy Odpowiedz z cytatem

Pewnie to bedzie uszczelka glowicy do wymiany.... Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group