www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Grand Voyager 3.3 - problem z temp. silnika
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Grand Voyager 3.3 - problem z temp. silnika

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
TomaszekMT
*
*


Dołączył: Mar 03, 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 03, 2015 23:12    Temat postu: Chrysler Grand Voyager 3.3 - problem z temp. silnika Odpowiedz z cytatem

Witam,
Przekopalem forum ale nie znalazlem rozwiazania mojego problemu, sprobuje go opisac z mozliwie jak najwieksza iloscia szczegolow byc moze ktos mi pomoze.

Objaw:
Silnik jest tak jakby niedogrzany, wskazowka temperatury nie dochodzi do polowy jest delikatnie ponizej, przy szybszej jezdzie spada nawet do cwiartki. Objawem wewnatrz jest spadek temperatury powietrza z nawiewow. Gazownik stwierdzil niedogrzanie parownika co ma przelozenie na wieksze spalanie temp na parowniku ok 60-70st.

Podejrzenie padlo na termostat zostal wymieniony efektow brak jest tak samo.

Silnik szybko zaczyna lapac temperature jednak nie dochodzi do stanu wlasciwego. W miedzyczasie zaobserwowalem ze na postoju wlacza sie wentylator mimo nieosiagniecia temperatury roboczej.

Auto wyposazone jest w climatronic trzystrefowy.

Dodatkowym obajwem jest to ze niezaleznie od ustawionej z tylu temperatury z gornych nawiewow leci zimne powietrze

Jakies pomysly? Z gory slicznie dziekuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jaką masz wersje Voyka i co rozumiesz przez stan właściwy temperatury, ale właściwe wskazanie temperatury na wskaźniku wygląda tak



To że wiatraki pracują na postoju może być spowodowane tym że masz ustawiony nadmuch na przednią szybę, co powoduje włączenie się klimatyzacji i automatycznie wentylatorów.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
sianiczek
*
*


Dołączył: Nov 18, 2009
Posty: 300
Skąd: Zambrów podlaskie

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć górne nawiewy są tylko od zimnego powietrza/klimy u mnie tak jest. Termostat który kupiłeś może też być niesprawny, a może zapowietrzony układ?
_________________
Plymouth Grand Voyager (jajko)3,3 1995r. - zagazowany Igen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group